Ana sayfa Televizyon Kanalları İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

3

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat gibi izleyici potansiyeli yüksek olan birçok televizyon haberlerinin izleyici hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabilir. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izleyicileri olarak haber gönderme koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını izleyici temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat resmi ve gerçek iletişim hizmetleri veya çağrı merkezinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
calarsaat@fox.com.tr

İsmail Küçükkaya resmi Twitter profili aracılığıyla mesajlarınızı veya görüslerinizi İsmail Küçükkaya’ya iletebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya Resmi Twitter Adresi Linki

Arama Terimleri: ismail küçükkaya ile çalar saat iletişim bilgileri, ismail küçükkaya ile çalar saat telefon no, ismail küçükkaya ile çalar saat irtibat tel, ismail küçükkaya ile çalar saat canlı destek, ismail küçükkaya ile çalar saat müşteri temsilcisi, ismail küçükkaya ile çalar saat şikayet hattı

3 YORUMLAR

  1. İsmai bey;

    Fox TV sabah haberlerini izliyorum. Sizden dileğim, kardeşin bize sabah sabah kitap reklamlarını izletmeye mahkum etmeyin lütfen. En heyacanlı bir anda hemen elinize kitapları almanız ve onların reklamını yapmanız yok mu? İnanın beni kahrediyor. Üstelik günlük hayatta çok fazla kitap okuyan birisiyim de. Ayrıca size gelen mesajlarda. Filancanın annesinden, filansa bilmem kisminden deyip başlamanız vb. Lütfen bunları bırakın ve sabah saban özenle izlemek ve olup bitenlerden bilgi sahibi olmak için önümüze bu engelleri çıkarmaktan vaaz geçin.

  2. GY KONUĞUNUZU YOLCU EDERKEN BU SABAH RTE İÇİN KAZANCI BEDİİ DEN(URFA LI) AĞLAMA YAR AĞLAMA… TÜRKÜSÜNÜ ÇALMANIZI İSTEDİM,AYNI ANDA ANCAK MAİL GÖNDEREBİLDİM.MAİLİ GÖRMEDİYSENİZ LÜTFEN SONRA DA OLSA HİTABEN ÇALAR MISINIZ?TEŞEKKÜRLER. EKREM ŞAHİN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here