Ana sayfa Özel Kurumlar ISS Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ISS Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
iss musteri hizmetleri
iss iletisim

ISS yani Integrated Service Solutions şirketi 1901 yılında Danimarka’da güvenlik şirketi olarak kurulan dünyaca ünlü köklü firmalardan biridir. Günümüzde aralarında Türkiye de dahil olmak üzere 77 farklı ülkede temizlik, güvenlik, teknik hizmetler, catering, çamaşırhane yönetimi, bahçe bakımı, haşere ilaçlama ve ofis destek hizmetleri sunan ISS firması, tesis yönetimi konusunda dünyanın lider markalarından biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ISS müşteri hizmetleri birimi aracılığıyla kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışını sürdürmektedir. Dünyanın önde gelen tesis yönetimi şirketlerinden biri olarak her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunan ISS firması bu alanda liderliğini konuşturmaya devam etmektedir. Dünya genelinde 200 binden fazla müşterisi bulunan ISS firmasının en kadar köklü bir şirket olduğu da bilinmektedir. Günümüzde ISS firmasında çalışanların sayısı 510 binden fazladır.

ISS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesis yönetim hizmetleri sektörünün en köklü ve lider firması haline gelen ISS şirketinin organik büyüme ve şirket satın almaları ile büyüme hedeflerini gerçekleştirmektedir. Müşterileriyle birebir ortaklık içine girerek personel, yöntem ve yönetimi birleştirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müşterilerine maliyet düşürme, rekabet gücünü artırma ve kendi iş konuları üzerine odaklanma konusunda destek olan ISS firmasının deneyimli personelden oluşan müşteri hizmetleri birimine telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ISS firmasından satın almış olduğunuz hizmetlerle ile ilgili herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşamanız halinde, içinde bulunduğunuz sorunun çözüme kavuşturulması için aşağıda bulunan ISS müşteri hizmetleri telefon numarasını yılın her günü ve her saati ISS hepsi tek hat numarasından arayıp sonuç alabilirsiniz:

  • ISS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 2 488

ISS hepsi tek hat’ta çözüm çok, numara tek sloganıyla hizmet veren ISS firması, hızlı ve kesin bilgilendirme, en kısa sürede geri dönüşü sağlamak ve sağlıklı bir iletişim kurma temel ilkelerine göre hareket etmektedir. Tüm hizmetlerini sadece bir tek telefon uzaklıkta tutan ISS firmasının bu telefon numarası üzerinde deneyimli ISS müşteri temsilcisi ekibine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ISS Resmi Sosyal Medya Hesapları

Tesis yönetimi alanında profesyonel kalitede hizmet sunan ISS firmasının en çok talep gören hizmetlerini, şirketin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan ISS firmasında sosyal medya kanalları üzerinden yenilikçi hizmet ve kampanyalarla ilgili devamlı güncel bilgiler paylaşılmaktadır. Siz de bu hizmetleri doğru adresten en güncel haliyle takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here