Ana sayfa Devlet Kurumları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi benzer iletişime geçenlerin kitlesi oldukça iyi olan devlet kurumlarının iletişim temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi destek hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre iletişim hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iletişim hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iletişime geçenler olarak belediye işlerinin sorunlarını iletebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iletişim hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri destek hizmetlerinden alabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya destek hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları:
(0212) 455 13 00
(0212) 449 4000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
(0212) 455 2700

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Hattı:
153

Arama Terimleri: istanbul büyükşehir belediyesi iletişim, iistanbul büyükşehir belediyesi telefon numarası, istanbul büyükşehir belediyesi çağrı merkezi,istanbul büyükşehir belediyesi adres, istanbul büyükşehir belediyesi faks numarası, istanbul büyükşehir belediyesi  irtibat tel, istanbul büyükşehir belediyesi şikayet hattı

1 YORUM

  1. Küçükyalı Turgut Özal bulvarı 39/1de oturuyorum hemen sizin bahçeler Md den sonra.Camlik cikmazi deniyor.Onumuzdede evlendirme dairesinin oto parkı var.Busokak senelerdir pislik içinde bakımsız viran otopark öyle.Birde başına metro bağlantısı kondu.Ya 1 metre ötesi çiçek böcek burası otopark faciabakimsiz.Sorulunca efendim orası CHPnin deniyor.Ayrimcilik diz boyu.Defalarca önümüzdeki kazdiniz.,dediniz.Sonra tekrar sökülüp yapıldı yanlış olmusmuş.Devamlı rahatsızlık verildi sonunda yol engebeli bir haldeyken rica ettik şimdi güzelce yapılacak diye beklerken yamalaliyorsunuz.Harika bir belediyecilik.Galiba sadece menfaatler ve yandaşlar üzerine bir belediyecilik anlayíşı.Teesufler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here