İstanbul Kalesi Müşteri Hizmetleri

İstanbul Kalesi, on yılı aşkın süredir hizmet veren İstanbul merkezli otobüs firmasıdır. Firma, İstanbul’un en önemli seyahat şirketleri arasında yer alıyor. Esenler Otogarı’nda hizmet veren İstanbul Kalesi ile Türkiye’nin farklı noktalarına otobüs ile gidebilirsiniz. İstanbul Kalesi ile İzmir, Bolu, Antalya, Kütahya, Balıkesir, Muğla, Tekirdağ, Denizli, Bilecik, Burdur, Kocaeli, Eskişehir, Isparta, Edirne ve Ankara gibi birçok şehre gitmek mümkün. Uygun fiyatlı otobüs bileti avantajıyla ön plana çıkan İstanbul Kalesi’nin sahibi ise Arif Yıldırım’dır.

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri 0530 570 05 07 numarası ile bilet sorgulama, bileti açığa alma, sefer, şikayet, öneri, bilet iptali vb. konularda destek sağlıyor. Müşteri hizmetlerine bağlanarak bilet ve sefer ile ilgili tüm işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ucuz otobüs bileti imkanı sunan İstanbul Kalesi, 110’u aşkın durak yeri ile geniş bir hizmet ağına sahiptir. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen turizm bölgelerine veya en önemli şehirlere İstanbul Kalesi ile ulaşmak mümkün. Firma, on yılı aşkın deneyimini güler yüzlü hizmet anlayışıyla buluşturarak müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

İstanbul Kalesi seyahatiniz sırasında yaşadığınız sorunları İstanbul Kalesi çağrı merkezi ile görüşerek bildirebilir ve en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında İstanbul Kalesi iletişim kanalları ile ilgili alternatifleri inceleyebilir ya da en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Süha Turizm müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0530 570 05 07
Çalışma Saatleriİstanbul Kalesi çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

İstanbul Kalesi İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0 (212) 658 07 35
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi@istanbulkalesi.com
Whatsapp0549 605 95 10
İletişim FormuForm için tıklayın.
Bilet SorgulamaForm için tıklayın.
Sultanbeyli Otogar0216 592 40 10
Genel Müdürlük AdresiBüyük İstanbul Otogarı NO:27 Bayrampaşa / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 (212) 658 35 07
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter

İstanbul Kalesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sefer, bilet, bilet fiyatları vb. konulara ilişkin en çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık! Aşağıdaki soruları inceleyerek İstanbul Kalesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Metro Turizm müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İstanbul Kalesi Kimin?

istanbul kalesi

İstanbul Kalesi, Kale Seyahat İnşaat Hayvancılık ve Ticaret şirketine aittir. Şirketin sahibi ve kurucusu ise Arif Yıldırım’dır.

Ucuz İstanbul Otobüs Bileti Nereden Alınır?

İstanbul Kalesi, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına ucuz fiyatlı otobüs bileti imkanı sağlıyor. Ankara, İzmir, Edirne, Muğla, Aydın, Kocaeli, Eskişehir vb. birçok noktaya otobüs bileti alabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Nereye Gider?

istanbul kalesi2

İstanbul Kalesi ile gidebileceğiniz şehirler şöyle:

 • Ankara
 • İstanbul
 • İzmir
 • Kocaeli,
 • Eskişehir,
 • Antalya,
 • Muğla,
 • Burdur,
 • Tekirdağ,
 • Aydın,
 • Bilecik,
 • Denizli,
 • Burdur,
 • Isparta
 • Balıkesir,
 • Manisa,
 • Bursa.

Seferler ve güzergah hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri 0 (212) 658 07 35 ile görüşebilirsiniz.

İstanbul Kalesi Şikayet Hattı Nedir?

Seyahatiniz ile ilgili şikayetlerinizi İstanbul Kalesi çağrı merkezi ile görüşerek bildirebilirsiniz. Aynı zamanda Alo 176 Turizm İhbar Hattı’na başvurarak da şikayetlerinizi iletmeniz mümkün.

İstanbul Kalesi Priz Var Mı?

Firmaya ait otobüslerin tamamında priz, USB,  TV, Wi-Fi ve dahili tuvalet vb. imkanlar bulunuyor. Ancak bazı durumlarda priz ya da internet bağlantısında sorun yaşanmaktadır. Yaşadığınız sorunları İstanbul Kalesi telefon numarası 0530 570 05 07  ile görüşerek bildirebilirsiniz.

İstanbul Kalesi İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İstanbul Kalesi indirim kodu kullanmak için bilet alış sırasında çağrı merkezi ya da acente görevlisine kodu söylemeniz yeterli. Ayrıca online bilet alma aşamasında indirim kodu kutucuğuna kodu yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Ulusoy Turizm müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

 

Scroll to Top