Ana sayfa Üniversiteler İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

0

İstanbul Üniversitesi gibi öğrenci kitlesi fazla olan birçok üniversite’nin öğrenci işlerine bağlanmak yada iletişim telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. İstanbul Üniversitesine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Öğrenci temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. İstanbul Üniversitesi öğrenci işlerine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Öğrencilerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, İstanbul üniversitesi kampüs ve bölüm sayısı, Şikayet ve öneri, Üniversite hakkında bilgi almak gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için İstanbul Üniversitesi öğrenci işlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

İstanbul Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 440 00 00

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası:
0212 440 18 50
0212 440 18 51
0212 440 18 52
0212 440 18 53

Arama Terimleri: istanbul üniversitesi iletişim bilgileri, istanbul üniversitesi telefon no, istanbul üniversitesi irtibat tel, istanbul üniversitesi canlı destek, istanbul üniversitesi müşteri temsilcisi, istanbul üniversitesi şikayet hattı