Kanal D İletişim

Kanal D Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kanal D gibi izleyici kitlesi fazla olan birçok Televizyon Kanalları’nın çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Kanal D çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Kanal D çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

İzleyicilerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Kanal d dizi tekrarları, Kanal d program başvuruları gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Kanal D çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Alo Kanal D İletişim Numarası:
0 (212) 478 00 88

Kanal D  Programları ile İlgili Görüşeriniz İçin:
izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

Kanal D İletişim Fax Numarası:
+90 212 413 53 77

Kanal D programları ile ilgili yaşadığınız problemleri yazı altında bulunan yorum ekle kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Arama Terimleri: kanal d iletişim bilgileri, kanal d telefon no, kanal d irtibat tel, kanal d canlı destek, kanal d müşteri temsilcisi, kanal d şikayet hattı

Scroll to Top