Kanz Müşteri Hizmetleri

Kanz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1949 yılında Almanya’da kurulan Kanz markası, çocuk modasının önde gelen isimlerinden biridir. 0-12 yaş aralığında bulunan çocuklara yönelik olarak özel olarak tasarlanan koleksiyonların üreticisi konumunda bulunan Kanz, 35’i aşkın ülkede yer almaktadır. Çocuk giyiminde dünya markası olarak görev yapıyor olmasıyla birlikte, anne ve babaların değişilmezlerinden biri konumunda yer almayı başarmış durumdadır.

Kanz, ürettiği tasarımlarda, çocuklar için her zaman özel ve farklı tarzı beraberinde getiren bir marka olarak ön planda yer alır. Her temada oluşturulan hikâyenin kendisine özgün olması sayesinde, çocukların stiline uygun olduğu gibi; kişiliklerine uygun olarak da seçenekler Kanz markası çatısı altında üretilmektedir.
Kanz koleksiyonunda yer alan her bir koleksiyon, kolaylıkla kullanılabilir olma özgünlüğüne sahip olmasıyla beraber Kanz markası en çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Markanın girmiş olduğu kalite testlerinden aldığı performans sayesinde, dünyanın önde gelen tasarımlarını oluşturuyor olması diğer markalar arasında ayrılmasını da sağlamaktadır. Kanz, çocuklar için her zamanın en iyi giyim ürünlerini üretme hedefiyle hizmet vermektedir.

Kanz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 470 73 80 (Pbx)

Arama Terimleri: kanz çağrı merkezi numarası, kanz iletişim bilgileri, kanz müşteri hizmetleri iletişim, kanz müşteri hizmetleri numarası, kanz telefon numarası, kanz irtibat tel, kanz şikayet iletişim, kanz şikayet numarası, kanz e-mail adresi, kanz mağaza şikayet, kanz destek hattı, kanz iletişim numarası

Scroll to Top