Ana sayfa Alışveriş Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Karaca Home gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok porselen ve tekstil markalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Karaca Home çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Karaca Home çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Karaca Home müşterileri olarak aldığınız ürünlerin iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Karaca Home çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini iletişim hizmetlerinden alabilirsiniz.

Karaca Home resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en mantıklı ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları;

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN.ve TiC. A.Ş. Telefon Numarası ve Adresi;
Telefon Numarası: 0212 412 44 00 (pbx)
Merkez Adresi: Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi, Beysan Sanayi Sitesi No:24 Kat:4/405 Beylikdüzü/İstanbul

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
+90 850 2525 572

Arama Terimleri: Karaca Home iletişim bilgileri, Karaca Home telefon no, Karaca Home irtibat tel, Karaca Home canlı destek, Karaca Home müşteri temsilcisi, Karaca Home şikayet hattı, Karaca Home genel müdürlük, Karaca Home tüketici ilişkileri danışma hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here