Ana sayfa Alışveriş Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7

Türkiye’nin önde gelen mobilya mağazalarından Kelebek Mobilya, mağaza ve online satış işlemleri ile müşterilerinin gerçekleştirdiği tüm ürün ve hizmet alışverişlerine yönelik iletişim kanalları üzerinden kurumsal destek sağlamaktadır. Güncel iletişim kanallarını kullanarak günün her saatinde hizmet alabilir ve her konuda geri bildirimlerinizi firmaya kolayca iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi veya online iletişim kanalları ile doğrudan firmaya bildirim vermeniz mümkündür. Kurumsal iletişim kanalları sayesinde hızlı etkileşim kurabilirsiniz. Kelebek Mobilya iletişim araçlarını kullanarak rahatlıkla bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Kelebek Mobilya müşteri destek merkezini kullanarak en hızlı şekilde firma ile nasıl görüşme sağlayabileceğinizi öğrenebilir ve ister online ister direkt firma ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri araçlarını kullanarak gerçekleştireceğiniz tüm hizmetler kapsamında firmadan teknik destek alabilir ve satın aldığınız veya alacağınız ürünler hakkında firma ile ilgili her konuda görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kelebek Mobilya İletişim Formu

Kelebek Mobilya iletişim merkezini kullanarak burada yer alan online iletişim formu ile tüm ürün ve hizmetler hakkında kurumsal destek alabilir ve şikayet, öneri ya da taleplerinizi firmaya kısa yoldan ulaştırabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan tüm iletişim bilgileri firmanın size bu kanallar üzerinden ulaşmasını sağlayacaktır. İletişim formuna ‘’iletiişim’’ bölümünü kullanarak resmi site üzerinden giriş yapmanız mümkündür.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma temsilcileri ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Öte yandan taleplerinizi daha hızlı şekilde iletmek için ürün ve hizmet aldığınız mağaza ile görüşme sağlayarak daha kısa sürede sorunlarınızın çözümü için işlem yapmanız mümkündür.

  • Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 800 18 05
  • Kelebek Mobilya Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 216 425 00 02
  • Kelebek Mobilya Kurumsal İletişim Telefon Numarası: +90 216 425 00 08

Kelebek Mobilya İletişim E – Posta Adresi

dogtaskelebek@dogtaskelebek.com elektronik posta adresini kullanarak günün her saatinde şikayet veya taleplerinizi iletebilir, kurumsal resmi yazışmalarınızı yapabilir ve firmadan hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Kurumsak iletişim e –  posta adresi üzerinden iletilerinizi göndermeden önce iletişim formunu kullanarak veya diğer iletişim yöntemleri üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. ürün ve hizmetlerine ilişkin kurumsal yazışmalarını için elektronik posta adresini kullanabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Şikayet Hattı

Doğtaş Kelebek Mobilya ürün, hizmet ve mağaza hakkında tüm konularda şikayet bildirimi yapmak için alternatif iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. İletişim desteği alabileceğiniz yöntemler sayesinde telefonla veya direkt online hızlı erişim adresleri üzerinden sorunların iletilmesi mümkündür. Ürünlere yönelik teknik destek almak, hizmet şikayetlerinde bulunmak ve kurumsal destek alarak kısa sürede söz konusu şikayetlerin çözüme kavuşmasını sağlamak için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız en hızlı yanıt alabileceğiniz yöntem olacaktır.

  • Kelebek Mobilya Şikayet Hattı: 0 850 800 18 05

Kelebek Mobilya Resmi Sosyal Medya Hesapları

Doğtaş Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni sezon ürünlerinden ve indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Destek almak için yine resmi sosyal medya hesapları üzerinden geri bildirim verilerek etkileşime geçilmesi de mümkündür. Doğtaş Kelebek Mobilya resmi ve kurumsal güncel tüm sosyal medya hesapları:

7 YORUMLAR

  1. Mayıs ayında bşr köşe akdık sizden.Trabzon söğütlü mağzanızdan.Neyse kurmaya geldiler servisten haziranın ikinci haftasında.Ne hikmetse ğç vidayı mınte etmek için üç kere söküo taktılar.Yetmedi alt koruma astarını yırttılar.Oda yetmedi elindeki aletle mobilyaya vurup monte edeyim derken suntayı ezdiler.Daha bitmedi!Orta ayaklarını takınca koltuk yükseldi ana ayaklar yerden yüksekte havada kaldı.O zamanda o ayakları yere değsin diye koltuğa abanıp bastırmaya gayret ettiler.Tabiki olmadı.Sonra orta ayakları söküp yeniden farklı bir şekilde monte etmeye çalıştılar.Tabiki olmadı.Sonuç;Ayaklar uzun gelmiş.Olay anlaşıldı yırttıkları astar ve uzun ayakları değiştirmek için yeniden geleceklerini ifade ettiler.Bugün (30.06.2020)saat 13:30 dan beri bekliyoruz.üç kere aradık halen ortada hiçbir kul yok.Bu servis elemanları şayet bir dolap ya da konsol monte etselerdi halimizi hiç düşünemiyorum.Koskoca Kelebek firmasının müşterilerine verdiği huzursuzluk ve güvensizlik ciddi bir imaj kaybıdır.Bunu ilgili olan her ortamda ifade etmeye devam edeceğim.İki vidayı monte edemeyen elemanlarınızla vizyonunuz ne hale gelir siz düşünün.Eğitimlerini nerden alıyorlar onu da yine siz düşünün.Ülkem adına üzüntü vericisiniz.Saat 18:45 ve halen ortada yoksunuz.Benim için ciddi bir pişmanlık oldunuz.

  2. Hiç memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kelebek mobilyadan alış veriş yapacağınıza hiç yapmayın daha iyi. Koltuk takımı sipariş verdim 1 ay geç geldi yetmedi koltuğun desteğini takmadılar 1 hafta içinde gelip takarız dediler 1 ay oldu hala gelmemişler. Size tavsiyem paranızı kendi elinizle yakmayın

  3. Bandırma kelebek mağzasından iki oğlum için baza ve yatağına aldık ama bir ayı geçti ama henüz gelmedi hiç kimseye kelebek mobilyayı tavsiye etmiyorum henüz gelmediği için kurulumu nasıl olacak o ayrı bir konu tabiiki ne olur kimseye almasın kesinlikle tavsiye etmiyorum……..

  4. Rize bayisinden yatak odası ve yemek odası takımı aldım ama komidin parçası korun geldi 1 ay oldu parça bugün takıldı. Ne rize bayisinden nede değişim sorumlusu Burcu hanımdan bir türlü memnun olamadım . Yok yarın geliyor yok haftaya elinizde bir sürü oyalama politikası . En son gittiğimde size yeni konidin gönderilecektir denildi sakinleştirildiim . Bugün sadece komidinin parçası geldi . Gelde memnuniyet bekle . Satana kadar el bebek Gül bebek ağam paşam. Sattıktan sonra sen kimsin olduk. Aklınız varsa kelebekten alışveriş yapmayın .

  5. Uşak kelebek mobilyadan koltuk takımı aldık koltuklarIn iki ay içinde kumaşı tüylenmeye başladı daha sonra ayaklarının kırılmaya ayrılmaya başladığını farkettik orta ayağı yapıştırıcı ile yapıştırılmış vidalamamışlar ve orta ayak düştü kenarlardaki 4ayakta üzerine oturulan baskıdan dolayı ayrılmaya başladı 4aydır servis bekliyoruz Servis bize renk seçimi yaptırdı kumaşlar için ayak için ekstra para istedi bizim hatamızmış gibi Servis sürekli oyalıyor şu gün gelicem diyor yok bugün gelicem uok ve 4aydır servis gelicek

  6. ankara eryaman doğtaş mobilyadan yatak aldım . bir ay sonra teslim ettiler. bir ay sonrada yatağın ortası çöktü. yukarıda verilen 4441805 telefon numarası 800 lü numarayı aramamı söylüyor bu numarayı da arayınca tam 25 dakika müzik dinledim müşteri temsilcisine bağlanamadım. Kelebek te kalite diye bir şey kalmamış.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here