Ana sayfa Alışveriş Kinetix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kinetix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7

Kinetix gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok ayakkabı satış mağazaları’nın müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Kinetix çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Kinetix çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Kinetix müşterileri’nin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Kinetix ürün siparişi, Kinetix ürün iadesi veya değişimi gibi işlemler yer almaktadır.

Kinetix çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Kinetix çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Maalesef Kinetix çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak kinetix internet üzerinden hizmet vermektedir. İletişim kurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Kinetix İletişim Formu

Arama Terimleri: kinetix iletişim bilgileri, kinetix telefon no, kinetix irtibat tel, kinetix canlı destek, kinetix müşteri temsilcisi, kinetix şikayet hattı

7 YORUMLAR

  1. Benim çok sevdiğim bi ayakkabım vardı ondan arıyorum bumiyorum whatsap iletişim numarasini aradım bulamadım fotoğraf atacaktim lütfen bana yardımcı olun

  2. İyi aksamlar yaklaşık 1 ay önce 2 adet kınetix bot aldım birini flo mağazasından birinide flo internet sitesinden fakat botlar su alıyor ve koku yapıyor faturaları olmadığı ićin flo mağazasınada gitmedim yardimcı olursanız sevinirim

  3. Aldigim esofman alti bir kazaya ugradi.begenerek aldığım bu ürünün aynısını istiyorum ..basic e düz paça siyah 100437579 esofman alti.yardimci olun lütfen.urunlerinizi satanların hepsini taradım.

  4. Bir yıl önce almış olduğum mingo model ayakkabıların alt yapıştırma tapanları koptu. Yıllardır kinetix giyiyorum ilk kez bu durum oldu.. Bi anda alt tapan yapıştırmaları kopmaya başladı ayakkabıda başka deformasyon olmadı… İyi bir kinetix müşterisiyim bu konuda ne yapabilirim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here