KİP Müşteri Hizmetleri

KİP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erkek giyim ihtiyaçları geçmişten günümüze bir sektör olma özelliğine sahiptir. Hazır giyimden önce özel dikim erkek kıyafetlerinin öncüsü olan firma olarak kurumsal hizmet sunan şirketler de olmuştur. Günümüze kadar varlığını sürdüren en önemli şirketlerden biri de KİP Giyim olarak bilinmektedir.

KİP Giyim Ne Zaman Kuruldu?

1978 yılında kurulan şirket, erkek giyim sektöründe hazır giyim ve özel tasarım hizmetleri vererek köklü ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Ürün kalitesinin tartışmasız olması ve kıyafetlerin bir ihtiyacı karşılaması KİP Giyim markasını özgün bir konuma yükseltmiştir.

1998 yılında Gürmen Group bünyesinde hizmet vermeye başlayarak 2006 yılında kapsamlı bir revizyon ile ülke çapında birçok bölgede öncü bir erkek giyim ve aksesuar firması olarak en kaliteli ürünlerini satmaya başlamıştır.

KİP Giyim Mağaza Hizmetleri

Konsept, store, franchise hizmetleri olan KİP Giyim ülke genelinde altmışa yakın şubede kendini göstermektedir. Ulusal ve uluslararası olarak çalışmakta, özgün ve kaliteli üretimi, şık ve modern moda uyumu ile sektörün önde gelen isimlerinden biridir. En çok tercih edilen markalardan biridir.

Kip Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

(+90) 212 484 04 94

Arama Terimleri: kip çağrı merkezi numarası, kip iletişim bilgileri, kip müşteri hizmetleri, kip telefon numarası, kip irtibat telefonu, kip e-mail adresi, kip şikayet hattı, kip destek hattı, kip iletişim numarası

Scroll to Top