Ana sayfa Alışveriş Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4

Kitapseç gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan e-ticaret sitelerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Kitapseç müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Kitapseç müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Kitapseç müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak online sipariş verebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Kitapseç müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kitapseç gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 555 65 52

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0312 777 72 37

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@kitapsec.com

Arama Terimleri: kitapseç çağrı merkezi, kitapseç müşteri hizmetleri, kitapseç iletişim, kitapseç telefon numarası, kitapseç iritbat tel, kitapseç şikayetvar, kitapseç şikayet hattı, kitapseç kargom gelmedi, kitapseç irtibat numarası

4 YORUMLAR

  1. Aradığınızda,insanlarla alay eder gibi “48.sıradasınız bekleme süreniz 40 dk.” gibi bir kitap satıcısına hiç yakışmayan sözcüklerle karşılaşıyoruz.sadece sormak istediğim kitabımı gönderin ya da paramı iade edin,istediğim para çok önemli değil ama ulaşıp bilgi alma olanağının elimizden alınmaya çalışılması çok bayağı bir davranış,bu şekilde mi insanlara ulaşıp kitap satmayı düşünüyorsunuz

  2. Sayın yetkili sizden sipariş verdiğim 2 ayrı yayına ait kaynak siparişi verdim.Kaynaklara bana ulaştırıldı.Ancak göndermiş olduğunuz kaynaklarda sıkıntı yaşadım.Kaynaklardan bir tanesi ıslak bir şekilde su almış ve bu şekilde telleri paslı kullanılmayacak şekilde gönderildi.Diğer kaynağın ise çözüm kitapçığı eksik gönderilmiştir.Ben bu kaynakları size iade 11 Ocak 2019 tarihinde size iade ettim.11 Ocak 2019 tarihinden sonra size en az 4 veya 5 kere aradım bana sürekli olarak çağrı merkezinden siparişin oluşturulduğu ve gönderileceği söylendi. Ancak bugüne kadar yine değiştirilmesi gereken kaynaklar bana ulaşmadı.Yıllardır ben bu siteden alış veriş yapıyorum aynı zamanda bu siteye üyeliğim bulunmaktadır.Yapmış olduğunuz bu dolay planlarımı alt üst etmiştir.Bu konuda şikayetçiyim.Bu hususla ilgili çağrı merkezi bana size bilgi verilecek diye sürekli beni oyalıyor.Mağduriyetimin biran önce giderilmesini sizlerden rica ediyorum.

  3. Hiç bir şekilde isminin büyüklüğüne layık değil. Her aramada 51 kişi 53 kişi sırada diyor. Mailden mesaja dönmüyorlar. Iptal edeceksin sistem iptal etmiyor. Nerden bulaştım size. Az bi ciddiyet.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here