Ana sayfa Üniversiteler Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası

0

Koç Üniversitesi 1993 yılından bu yana hizmet veren ve herhangi bir kar amacı gütmeyen eğitim kurumlarından biri olarak bilinmektedir. Demokrasi ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda toplum için ahlaklı ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi amaç edinerek hizmet sunmaktadır.

Üniversite, 2000 yılında şu andaki yerleşkesine geçiş yaparak hizmet vermeye devam etmiştir. Uzun yıllardan beri hizmet veren bu üniversite, Vehbi Koç’un ilk dersi vermesi ile hizmete açılmıştır.

Neden Koç Üniversitesi?
Koç Üniversitesi pek çok farklı programı ile hizmet sunmaktadır. Ahlaklı ve ilkelere bağlı öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiş olan bu üniversite, büyük bir yerleşkeye sahiptir. Bu yerleşke içerisinde öğrencilerin sosyal yönden de kendilerini geliştirebilecekleri pek çok imkan bulunmaktadır.

Öğrenciler sadece eğitim için değil, spor faaliyetleri ya da farklı aktiviteler için de üniversiteden kolaylıkla faydalanabilmektedir. Kredili sistem ile eğitim veren Koç Üniversitesi vakıf üniversiteleri arasında en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biridir. Her sene alanında başarılı olan pek çok öğrenci, Koç Holding bünyesinde istihdam edilmek üzere seçilmektedir.

Koç Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası: 

0212 338 1000

Arama Terimleri: koç üniversitesi iletişim, koç üniversitesi telefon no, koç üniversitesi çağrı merkezi numarası, koç üniversitesi destek hattı, koç üniversitesi iletişim numarası, koç üniversitesi iletişim bilgileri