Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bitcoin borsası tüm dünyayı etkisi altına almış ve oldukça etkili bir kripto para birimi olarak dikkat çekmektedir. Koineks isimli Türk firması da bu piyasa da yerini almayı başarmıştır. Kurulan bu firma kripto para borsasında 5 farklı şekilde yatırım imkanı sunmaktadır. Çeşitlilik bakımından fazla olması işlem yapacak yatırımcıların tercihlerine bağlı olarak değişlikler görülmektedir. Çok fazla banka ile çalışması da güven artırıcı bir yön olarak görünmektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutacak şekilde çalışmalar yürütmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemleri kısa sürede gerçekleştirmek mümkün kılınmaktadır.

Koineks ile işlemlerin hızlı yapılması noktasında etkili bir şekilde görmek için yapılan işlemler oldukça etkili sonuçlar vermektedir. 1 Ekim 2017 yılında kurulan firma bu tarihten itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Yatırımcıların düşüncelerine ve sorunlarına net cevaplar verebilmesi de müşteri memnuniyeti artırma noktasında oldukça etkili olmaktadır.

Sağladığı hizmet ile birlikte farklı yatırımlar düşünen insanlara rehber olma düşüncesinin de hakim olduğu bu yatırım sistemi geniş bir alana yayılması ile birlikte başarılı sonuçları da elde etmeyi bilmiştir.

Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 909 0312

Koineks Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@koineks.com

Koineks İletişim Adresi
Merkez Mahallesi. Akar Caddesi. iTower Bomonti No:3 Şişli – İstanbul

Arama Terimleri: koineks çağrı merkezi numarası, koineks iletişim bilgileri, koineks iletişim numarası, koineks telefon numarası, koineks şikayet hattı, koineks müşteri hizmetleri numarası, koineks destek hattı, koineks irtibat telefonu

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*