Ana sayfa Alışveriş Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

135 yıldır sağlıklı, bakımlı ve güçlü saçların mimarı Koleston, ürünlerini Alman teknolojisiyle ve kuaförlere ilham olacak yaratıcılıkla üretiyor. Markasının yaratıcısı da 19. yy da Almanya’da yaşamış bir kuaför olan Franz Stroher ‘in sağlıklı ve güzel görünen saçlara sahip Koleston kullanıcılarının saçlarında imzası var.

Wella Koleston markasının yarattığı 3 seri bulunuyor; Koleston Color Consealer, Koleston Krem Saç Boyası ve Koleston Naturals.

Koleston Color Concealer; saçlarda ilk çıkan beyaz saç telleri kadınların korkulu rüyasını sona erdiren bir ürün. Özel renk pigmentasyonu teknolojisiyle beyaz saç tellerini kademeli olarak kapatır. 5 kullanımdan sonra kullanıcılar beyaz saç tellerinin yok olduğunu gözlemleyebilir. Saç telleri beslenirken, beyaz saçlara da veda edilmesini mümkün kılan bir üründür.

Koleston Naturals; Saçlarda 8 haftaya kadar kalıcılığı devam eden, doğal bitkisel özlerle zenginleştirilmiş bu saç boyası beyazlarda mükemmel kapama performansı ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş.

Koleston kalıcı krem saç boyası; su koruma faktörü özelliğiyle göze çarpıyor. Yoğun saç renginin uzun süre dayanması için suya dayanıklı olarak geliştirilmiş formulü ile, saçlara renk aktifleştiriciler ile daha fazla boyayı hapsederek kalıcı renklere kavuşmayı mümkün kılıyor.

Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
(0212) 900 89 02

Arama Terimleri: koleston çağrı merkezi numarası, koleston iletişim bilgileri, koleston iletişim numarası, koleston telefon numarası, koleston şikayet hattı, koleston müşteri hizmetleri numarası, koleston destek hattı, koleston irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here