Ana sayfa Alışveriş Koton Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koton Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Koton, müşteri destek merkezi üzerinden de müşterilerine etkili hizmet sağlar. Firmanın ürün ve hizmetlerine iletişim tüm konularda online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede iletişim kurmanız mümkündür. Koton iletişim sayfası üzerinde yer alan kanalların herhangi birini kullanarak rahatlıkla iletişim kananı üzerinden sorunlarınızı bildirebilir her türlü talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Online iletişim kanalları ve doğrudan çağrı merkezi üzerinden firma yetkilileri ile görüşmeniz mümkündür.

Koton Müşteri İletişim Merkezi

Koton iletişim merkezi üzerinde firmanın tüm iletişim bilgileri ve iletişim formu yer almaktadır. Tek bir sayfa üzerinden kısa sürede firma ile hem iletişim formu hem de diğer iletişim kanallarını ile görüşme sağlama avantajı elde edebilirsiniz. İletişim ve yardım sayfasına hızlı erişim sağladıktan sonra en etkili iletişim kanallarını kullanarak firma ile hızlı görüşme sağlayacağınız yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Şikayet, öneri ve taleplerinizi ilgili iletişim sayfası üzerinden yer alan iletişim formu üzerinden firmaya iletmeniz de mümkündür.

Koton Müşteri İletişim E – Mail Adresi

mim@koton.com e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yaparak her konuda sorunlarınızı iletebilirsiniz. E – posta adresi üzerinden firma ile görüşme sağlayarak ürün ve hizmetler hakkında tüm konularda geri bildirim verebilirsiniz. Kurumsal e – posta adresi üzerinden kısa sürede tüm etkili çözüm önerileri ve yanıt almak için gönderinize iletişim bilgilerinizi eklemeniz ve iletilerinizi açık, anlaşılır ve resmi bir dille yazmanız tavsiye edilir.

Koton Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koton çağrı merkezini arayarak kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. En etkili iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetleri telefon numarası, sorunların kısa sürede çözümünü sağlayacaktır. Online iletişim kanallarının yanı sıra doğrudan iletişim kanallarını da kullanarak işlem yapabilirsiniz.

 • Koton Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 208 71 71

Koton Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için Koton çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcisi telefon numarasını aradıktan hemen sonra karşınıza çıkacak sesli menü üzerinden ‘’0’’ rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Koton müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterileri için online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden hizmet vermektedir.

Koton Sipariş/Kargo Takip

Koton online satış mağazası üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi takip sayfasını kullanarak takip edebilirsiniz. Sipariş takibi için sipariş numarası ve cep telefonu numaranızı girmeniz gerekecektir. İster e – posta adresi isterseniz de cep telefonu numarası ile ilgili kargo takip numarasının da girilmesinin ardından sipariş takibi yapılabilir.

Koton Şikayet Hattı

Koton ürün ve hizmetlerine iletişim tüm şikayetlerinizi online veya doğrudan iletişim kanallarının tamamı üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu nedenle firma tarafından şikayetler için özel bir iletişim adresi belirlenmemiştir. Aktif olarak geçerli tüm iletişim kanalları üzerinden yaşadığınız sorunları ve şikayetleri ileterek işlem yapabilirsiniz. Ayrıca şikayetlerinizi:

 • Koton Şikayet Hattı: 0850 208 71 71

Nolu telefon numarası üzerinden de yapabilirsiniz.

Koton Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Koton resmi sosyal medya hesaplarına erişim sağlayarak güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir, sorunlarınızı etkileşime geçerek iletebilir veya firma ile hızlı görüşme sağlayabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde sosyal medyanın da yaygınlaşması ile Koton gibi kurumsal firmalar sosyal medya üzerinden de müşteri desteği vermektedir. Koton sosyal hesaplar:

3 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  MEV5DDF0HZ34 nolu siparişimize ait
  Powerpuff Girls Lisanslı Baskılı Pijama Takımı Gül 0KLK79137MK264XL pijama pembe
  Irs no.AL959890

  PIJAMA UST GELMIS ALT GELMEMISTIR…

   Saygilarimla geregini arz ederim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here