Kredi Yurtlar Kurumu İletişim

Kredi Yurtlar Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü faaliyetlerine ilişkin her konuda iletişim desteği almak için çağrı merkezi, e – devlet veya diğer online iletişim kanalları üzerinden kurum yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. KYK iletişim adreslerini kullanarak online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında vatandaşlar için hızlı iletişim desteği sunmayı başaran kurum tarafından GSB bünyesinde alternatif iletişim kanalları üzerinden destek sunulmaktadır.

Kredi Yurtlar Kurumu Çağrı Merkezi Telefon Numarası

GSB Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü iletişim sayfası üzerinden her alan çağrı merkezi iletişim numarası ile rahatlıkla kurum yetkilisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Doğrudan hizmet aldığınız il veya ilçe müdürlüğü ile iletişim kurmanız sorunlarını hakkında hızlı çözümler almanızı sağlayacağı için öncelikle yerel şube ve müdürlüklerle iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Çağrı merkezini arayarak KYK ile ilgili yurt ve kredi işlemlerine ilişkin her konuda kurumsal iletişim desteği ve yardım alabilirsiniz. 7/24 ilgili çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak kurum temsilcileri ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Kredi Yurtlar Kurumu Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 0 472
  • Kredi ve Yurtlar Kurumu Faks Numarası: +90 312 551 65 73

Kredi Yurtlar Kurumu İletişim Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü iletişim kanallarını kullanarak her konuda destek alabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinde yer alan tüm kanalları aktif biçimde kullanarak KYK hizmetlerine yönelik tüm konularda hizmet almanız mümkündür. Vatandaşların ayrıca e – devlet kapsısı üzerinden GSB ve KYK hizmetlerine yönelik işlem sayfaları ile hizmet sunmaktadır. Online iletişim kanallarını da kullanarak hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür.

Kredi Yurtlar Kurumu İletişim Formu ve Bilgilendirme

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü faaliyetlerine ilişkin her konuda geri bildirimlerinizi hızlı bir şekilde yapmak için ‘’Bilgi Edinme’’ sayfası üzerinde yer alan seçenekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca online olarak kurumla ilgili birçok farklı resmi işlemi gerçekleştirebileceğiniz e – devlet kapısı üzerinden her konuda hızlı destek alabilirsiniz. Kurumla görüşme yapmanızın en etkili ve hızlı yolu doğrudan hizmet alınan il müdürlüğü ile görüşmek veya genel çağrı merkezi iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmektir.

Kredi Yurtlar Kurumu Şikayet Hattı

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurt ve öğrenim kredisi hizmetlerine ilişkin her konuda kurumla ilgili şikayetlerinizi iletmeniz için çağrı merkezi iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Öte yandan diğer online iletişim kanalları veya CİMER aracılığıyla sorunlarınızı hızlı bir şekilde ilgili kurumlara bildirmeniz mümkündür. Güncel iletişim kanallarının hepsi üzerinden şikayet, talep ve öneriler için işlem yapılabilir ve faaliyetlere ilişkin detaylı bilgi alınabilir.

  • Kredi Yurtlar Kurumu Şikayet Hattı: 444 0 472

Kredi Yurtlar Kurumu Resmi Sosyal Medya Hesapları

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek her konuda geri bildirim verebilir ve güncel faaliyetlere ilişkin duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz. KYK Sosyal Medya Hesapları bağlantı adresi üzerinden hızlı bir şekilde kurumun güncel resmi sosyal medya hesaplarına erişim sağlamanız mümkündür. Kredi Yurtlar Kurumu resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top