Ana sayfa Alışveriş Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Kuruluşu 1984 yılında gerçekleşmiştir. Sektör içerisinde yer alan kozmetik içeriğine sahip ürünlerin alternatifi olarak annelere özel olarak geliştirilmiştir. Güvenle ve yüksek etki düzeyine sahip şekilde kullanılabilir durumda olan göğüs ucu kremiyle beraber anneler için özel olarak geliştirilmiş yapıya sahiptir. Emziren annelere yönelik olarak özel olarak labarotuvar ortamında tasarımı gerçekleştirilen ürünlerle beraber dünya çapına yayılmıştır.

Emzirmeyle alakalı olarak dünyanın önde gelen markası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 60’tan fazla ülkede bulunan annelerin tercihine sunulmuş bir marka olarak yenilikçi ürünleri tasarlama amacı gütmektedir. Annelerin daha uzun süreli olarak bebeklerini emzirebilmelerine yardımcı ürünler geliştiriyor olmasıyla birlikte Lansinoh markasının geliştirdiği her ürün özel olarak kullanım olanağını beraberinde getirmektedir.

Aşağıdaki verdiğimiz iletişim bilgileri ile iletişime geçebilir; şikayet, istek ve önerilerinizi lansinoh müşteri hizmetleri iletebilirsiniz.

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 216 527 09 05 /06 /08

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:
infotr@lansinoh.com.tr

Arama Terimleri: lansinoh çağrı merkezi numarası, lansinoh iletişim bilgileri, lansinoh müşteri hizmetleri, lansinoh müşteri hizmetleri numarası, lansinoh telefon numarası, lansinoh irtibat tel, lansinoh şikayet, lansinoh şikayet var, lansinoh email adresi, lansinoh iletişim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here