Ana sayfa Alışveriş Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lassa gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok otomotiv ürünleri satıcılarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Lassa çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Lassa çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Lassa müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, en yakın lassa şubesini öğrenme, en yakın teknik destek şubesini öğrenme, lassa lastikleri hakkında teknik destek gibi işlemler yer almaktadır.

Lassa çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Lassa çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:     0850 210 13 00

Lassa WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:    0553 017 9000

Arama Terimleri: lassa iletişim bilgileri, lassa telefon no, lassa irtibat tel, lassa canlı destek, lassa müşteri temsilcisi, lassa şikayet hattı

1 YORUM

  1. Mersin Toroslar Ökkeş kır firmasından iki adet lastik aldım özellikle 2020tarihli istediğim halde birini 2019 vermiş tekrar firmaya gittim özür dilemesini beklerken Bir hakarete maruz kaldım fatura başlığı Zeliha Göktaş lastikleri teslim alan Hüseyin Göktaş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here