LCW Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Dünya da sektör olarak gelişen bir kurum olan LC Waikiki Fransa’da tasarımcı George Amoual tarafından ilk 1988 yılında satış anlamında müşteriye hizmet vermeye başlamıştır.1997 yılında ise mağazacılık hizmetlerine girmiştir. Giyimi her kesim olarak ele alan ve hitap ettiği kesime kalite getirmeyi hedefleyen LC Waikiki bu alanda da başarıyı yakalamış durumdadır. Bu alan da 41 ülkeye açılan yolculuğunda 900’ yakın mağaza hizmet ile müşteriyi memnun etme gayretindedir.

Türkiye’de Ortaklık Yapısı

LYıllar 1997’de gösterdiğinde Türkiye’de bir mağazacılık sektörü alanı arayan grup Fransa’da ki LC Wikiki’nin satışına denk gelmesiyle Türkiye macerası başlar. Küçük ve Dizdar Aileleri tarafından yönetilen mağaza zinciri hissedarları il de güçlenmiştir.

Hissedarlar

% 49 hissesi Küçük Ailesinin
% 36 hissesi Dizdar Ailesi
% 7 hissesi Kısacık Ailesi
% 6.71 hissesi Amayual Ailesi
% 4 hissesi Taha Holding A.Ş
% 4 hissesi Yalçın Çağlar
% 1 hissesi Muzaffer Mustafa İşcan

Türkiye’de geniş bir mağazacılık alanına sahip olan LC Waikiki bebekten yaşlı kesimine kadar tüm alanlarda müşteriye hitap etmektedir.

LCW Açılış Saatleri:
09:00 (Alışveriş Merkezi dışındaki mağazalar için saat)
10:00 (Alışveriş Merkezi içinde bulunan LCW mağazaları için saat)

LCW Kapanış Saati:
22:00

LCW Çalışma Saatleri:
09:00-22:00 (Alışveriş Merkezi dışındaki mağazalar için saat)
10:00-22:00 (Alışveriş Merkezi içinde bulunan mağazalar için saat)

Arama Terimleri: LCW açılış saati, LCW kapanış saati, LCW çalışma saatleri, LCW kaçta açılıyor, LCW ne zaman açılıyor, LCW bayram günü saatleri, LCW kaçta kapanıyor, LCW saatleri, LCW açılış ve kapanış saatleri

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*