Ana sayfa Bilişim LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Elektronik ürünler, insanların hayatında gittikçe daha fazla yer edinmektedir. Bu durum telefon, televizyon, tablet ve daha birçok ürün için geçerli bir hal almıştır.

LG Mobile Kuruluşu

Lg Mobile kuruluşu Hwoi Koo tarafından 1947 yılında kurulmuştur. ”Lucky” ve ”Goldstar” kelimelerinin birleşiminden doğan markadır. Lucky Kimya Endüstrisinden ve Goldstar elektrik elektronik cihazı kuruluşundan doğmuştur.

LG Mobile Faaliyetleri

LG Mobile iletişim, dijital medya, dijital aletler ve görüntü cihazları alanlarında hizmet yürütmektedir. Elektronik ürün piyasasında ki yeri her geçen gün büyüyen LG mobile güvenirliğini ve hizmet kalitesini de kanıtlar nitelikte bir çalışma sergilemektedir. 200.000 civarında çalışanı bulunan firma 2015 yılında bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2018 yılında sektörde ki ilerlemesini kanıtlayan firma, Güney Kore’den gelen bilgilere göre Iphone ‘lar için Apple’a 3-4 milyon OLED, 20 milyon LCD ekran üretimi yapacağı bildirildi. Bu durum firmanın kendi markası adı altında çıkan ürünlerinin yanında Dünyaca ünlü markaların da materyal üretimini yapmaktadır. Bu durum bir adım önde olmasına sebep olmaktadır. Fiyat kalite dengesini gözeten firmanın ilerleyişinin sağlam adımlarla olduğu görülmektedir.

LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 6 543

Arama Terimleri:  LG Mobile çağrı merkezi numarası, LG Mobile iletişim bilgileri, LG Mobile iletişim, LG Mobile müşteri hizmetleri numarası, LG Mobile telefon numarası, LG Mobile şikayet hattı, LG Mobile irtibat telefonu, LG Mobile çağrı merkezi iletişim numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here