LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elektronik ürünler, insanların hayatında gittikçe daha fazla yer edinmektedir. Bu durum telefon, televizyon, tablet ve daha birçok ürün için geçerli bir hal almıştır.

LG Mobile Kuruluşu

Lg Mobile kuruluşu Hwoi Koo tarafından 1947 yılında kurulmuştur. ”Lucky” ve ”Goldstar” kelimelerinin birleşiminden doğan markadır. Lucky Kimya Endüstrisinden ve Goldstar elektrik elektronik cihazı kuruluşundan doğmuştur.

LG Mobile Faaliyetleri

LG Mobile iletişim, dijital medya, dijital aletler ve görüntü cihazları alanlarında hizmet yürütmektedir. Elektronik ürün piyasasında ki yeri her geçen gün büyüyen LG mobile güvenirliğini ve hizmet kalitesini de kanıtlar nitelikte bir çalışma sergilemektedir. 200.000 civarında çalışanı bulunan firma 2015 yılında bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2018 yılında sektörde ki ilerlemesini kanıtlayan firma, Güney Kore’den gelen bilgilere göre Iphone ‘lar için Apple’a 3-4 milyon OLED, 20 milyon LCD ekran üretimi yapacağı bildirildi. Bu durum firmanın kendi markası adı altında çıkan ürünlerinin yanında Dünyaca ünlü markaların da materyal üretimini yapmaktadır. Bu durum bir adım önde olmasına sebep olmaktadır. Fiyat kalite dengesini gözeten firmanın ilerleyişinin sağlam adımlarla olduğu görülmektedir.

LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 6 543

Arama Terimleri: LG Mobile çağrı merkezi numarası, LG Mobile iletişim bilgileri, LG Mobile iletişim, LG Mobile müşteri hizmetleri numarası, LG Mobile telefon numarası, LG Mobile şikayet hattı, LG Mobile irtibat telefonu, LG Mobile çağrı merkezi iletişim numarası

Yorumları Göster (1)

  • 2017 yilinda almis oldugum LG televizyon 2018 yilinda arizalandi.Bir ay sonra sozde arizasi giderilerek tarafima teslim edildigi bende kendilerine ayni arizanin devam ettigini tv goruntusunun net olmadigini bildirmeme ragmen televizyonu kullanmaya devam etmemizi devam ettikce duzelecegini beyan etti.bu surede beni oyalamaya calisarak garanti suresinin bittigini teslim etmeden son gunlerde goruntusunun daha da çoğalarak tekrar aramam uzerine garanti suresinin bittiigini tamiratinin ucrete tâbi olacagini soylediler bende musteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdigimi mail yoluyla bilgi vermemi istediler.Televizyonu aldigimdan beri ayni arizanin devam ettigi tamiri yapilirken arizasinin tam giderilmeden tarafima teslim edildigini suanda ise garantisinin gectigini bahane ederek ayni ariza ile ilgili 600 tl para istenmektedir. Magduriyetimin giderilmesini istiyorum.