Ana sayfa Alışveriş LG Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

LG Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından LG’nin tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin iletişim merkezi üzerinde yer alan yöntemler ile görüşme sağlayarak hızlı çözüm önerilerini almanız mümkündür. Tüketici veya kurumsal ürünlere ilişkin müşterilerinin sorunları için hızlı yanıt vermektedir. Teknik destek veya ürün ve hizmet detaylarına ilişkin söz konusu iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. LG iletişim çağrı merkezini aradıktan sonra 365 gün 09..00 – 20.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlamanız mümkündür.

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin hızlı sonuçlar almanız için birçok farklı iletişim telefon numarası üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Hizmet aldığınız mağazanın iletişim numarasını arayarak işlem yapmanız halinde çok daha kısa sürede etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

  • LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 543

LG Müşteri İletişim ve Destek Merkezi

Müşterilerinin birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet almasını sağlayan LG, canlı destek ve sohbet hatları ve diğer online iletişim kanalları ile hızlı hizmet almasını sağlamaktadır. İletişime geçmek istediğiniz en hızlı yöntemi seçerek kısa süre içinde sorunlarınızın çözümü için firmadan kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına birçok farklı kurumsal iletişim kanalı üzerinden destek sağlar.

LG Canlı Destek ve İletişim Formu

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda firma ile görüşme sağlamak için iletişim formları ve canlı destek hatlarını kullanabilirsiniz. WhatsApp destek hattı ve chat iletişim kanalları ile firmanın tüm hizmetlerine yönelik kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri desteği her iki yöntem ile uzaktan çağrı merkezi, canlı sohbet veya e – posta üzerinden gerçekleştirilmektedir.

LG E – Posta İletişim Adresi

E – posta yönetimi kullanarak LG ile görüşme sağlamak için firmanın kendi yönlendirmelerini takip etmeniz gerekir. LG e – posta iletişim merkezine erişim sağladıktan sonra gerekli bilgilerini girdikten sonra her konuda bildirimlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Her konuda görüşme sağlayabileceğiniz firma ile kısa sürede alternatif iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak hızlı geri dönüşler alabilirsiniz.

LG Şikayet Hattı

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi güncel tüm iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Birden fazla kurumsal iletişim kanalı üzerinden müşteri desteği sunana firma her konuda profesyonel ve hızlı çözüm önerileri üretir. Tercih edeceğiniz iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde Türkiye genelinde bulunan mağazaların iletişim numaraları ve e – posta adreslerini görebilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz. Genel iletişim kanallarını kullanmadan önce hizmet aldığınız mağaza ile görüşme sağlayarak şikayetlerinizin kısa sürede çözülmesi sağlanabilir.

  • LG Şikayet Hattı: 444 6 543

LG Resmi Sosyal Medya Hesapları

LG Türkiye resmi sosyal medya hesapları üzerinden rahatlıkla her konuda geri bildirimde bulunabilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Güncel sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın resmi hesapları ile etkileşime girerek diğer iletişim kanalları üzerinden yeterli yanıtı alamadığınız takdirde çok daha hızlı çözümler sağlanacaktır. Dijital dönüşüm ilkeleri kapsamında firma tarafından popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden aktif olarak müşteri desteği sunulmaktadır. LG kurumsal ve resmi sosyal medya hesapları: