Ana sayfa Alışveriş Lidyana Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lidyana Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın önde gelen moda markaları ve tasarımcılarının ürünlerini bir araya getirmeyi başaran Lidyana müşteri desteği hizmetleri ile dikkat çeker. Türkiye’de faaliyet gösteren önemli e – ticaret platformları arasında yerini almayı başaran Lidyana ile tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin görüşme sağalmak ve kurumsal hizmet almak için güncel iletişim kanallarını kullanabilir ve hızlı çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. Lidyana iletişim kanallarını kullanarak dünyaca ünlü markaların en iyi ürünleri hakkında alışverişlerinize ilişkin tüm konularda destek alabilirsiniz.

Lidyana Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi

Lidyana müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak her konuda destek alabilirsiniz. Destek merkezi ile irtibata geçmeden önce hızlı çözümler sunan online satış sitesi üzerinden yardım merkezini ziyaret edebilir veya üyelik hesabınız üzerinden hızlı işlem menülerini kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz.

Lidyana Sipariş Takip Adresi

Lidyana online satış sitesi üzerinden sipariş verdikten sonra sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş durumunu görüntülemek için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Üyelik sonrasında ‘’Hesabım’’ bölümünden, ‘’Sipariş Detayları’’ sayfasına gelerek gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lidyana Şikayet Hattı

Lidyana ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizin tamamını firmanın resmi iletişim adresleri üzerinden iletmeniz mümkündür. Online veya direkt iletişim kanalları üzerinden şikayetlerin kolayca firma yetkililerine ulaştırılması ve yaşanan sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması mümkündür.

  • Lidyana Şikayet Hattı: +90 549 821 96 61

Lidyana Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lidyana müşteri hizmetleri numarasını kullanarak çalışma saatleri içinde kurumsal destek alabilir ve firmanın tüm ürün ve hizmet detaylarına yönelik görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İletişim numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşmeden önce online iletişim kanalları üzerinden yaşadığınız sorunların çözümü hakkında hızlı işlem gerçekleştirebileceğiniz seçenekleri görüntülemeniz mümkündür. Yerli ve yabancı sayısız ürünün yer aldığı site üzerinden güvenli bir şekilde iletişim desteği almanız da mümkündür.

  • Lidyana Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 549 821 96 61

Lidyana Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Müşteri temsilcisine direkt bağlanarak kurumsal yardım almak ve her türlü görüş, öneri ve siparişleriniz ile ilgili konularda kurumsal destek almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Destek ekibi ile hafta içi: 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda görüş ve önerileriniz veya sorun bildirimi için çağrı merkezini çalışma saatleri içinde aramanız mümkündür.

Lidyana Tedarikçi Başvuru Formu ve İletişim Formları

Lidyana hesabınıza giriş yaptıktan sonra geri bildirimlerinizi iletişim formları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Her konuda görüş ve önerileriniz için doğrudan iletişim formu ve online iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca tedarikçi başvuru formunu kullanarak da firma ile kurumsal işbirlikleri için görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Lidyana İletişim E – Posta Adresi

destek@lidyana.com müşteri hizmetleri e – posta adresini kullanarak firma ile günün her saatinde resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri iletişim kanalları arasında e – posta ile görüşme sağlamak oldukça kolay ve kısa sürede sonuç veren online yöntemler arasında yer almaktadır.

Lidyana Sosyal Medya Hesapları

Lidyana’nın sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün ve hizmet detayları hakkında merak edilenleri öğrenebilir veya güncel kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. Lidyana resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here