Ana sayfa İnternet Siteleri LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

18

Linkedin gibi kullanıcı potansiyeli yüksek olan birçok internet sitelerinin iletişim hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Linkedin çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Linkedin çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Linkedin kullanıcıları olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Linkedin çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını iletişim temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Linkedin resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya destek hizmetlerinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

Maalesef Linkedin çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat aşağıdaki verdiğimiz link aracılığıyla yardım merkezini ziyaret ederek, sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

LinkedIn Yardım Merkezi Linki

Arama Terimleri: linkedin iletişim bilgileri, linkedin telefon no, linkedin irtibat tel, linkedin canlı destek, linkedin müşteri temsilcisi, linkedin şikayet hattı

18 YORUMLAR

 1. Linkedin kullandığım hesab ile ilgili kısıtlamanın halen kalkmadığını görüyorum sebebini öğrenmek istiyorum?

 2. Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at cagrimerkezinumarasi.com promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are updating our do-follow broken link resources to include current and up to date resources for our readers. If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly

 3. Merhaba benim adım Yusuf Özdemir hesabım kısıtlandı.Hesabımın tekrar açılmasını istiyorum.

 4. Ücretsiz deneme bitiminde onaylamadığım halde benden ücret kesiliyor. Bu ücretli hesabın derhal kapatılmasını ve benden alınan ücretletin geri iadesini istiyorum..

 5. Benim de ücretsiz deneme bitiminde onaylamadığım halde benden ücret kesiliyor. Bu ücretli hesabın derhal kapatılmasını ve benden alınan ücretletin derhal iadesini istiyorum.

 6. Bilgim olmadan kartımdan üyelik ücreti kesilmiş para iadesi için yardım etmenizi bekliyorum iyi çalışmalar

 7. Bilgim olmadan 12 AY BOYUNCA KREDİ KARTIMDAN çektiğiniz VE SEBEPSİZ ZENGİNLEŞTİĞİNİZ ücretlerin TAMAMININ İADESİNİ istiyorum.
  iade etmediğiniz takdirde Tüketici Hukuku avukatı olarak kurumunuza dava açacağımı bilmenizi isterim.
  379,99 TL x 12 AY …..
  Apple gibi bir kurumda bile müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorken Linkedin’e şu yazımın ulaşacağından bile emin değilim.
  30 GÜN İÇERİSİNDE İADE ETMENİZİ BEKLEYECEĞİM.
  İyi çalışmalar

 8. Bilgim olmadan 12 AY BOYUNCA KREDİ KARTIMDAN çektiğiniz VE SEBEPSİZ ZENGİNLEŞTİĞİNİZ ücretlerin TAMAMININ İADESİNİ istiyorum.
  iade etmediğiniz takdirde Tüketici Hukuku avukatı olarak kurumunuza dava açacağımı bilmenizi isterim.
  379,99 TL x 12 AY …..
  Apple gibi bir kurumda bile müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorken Linkedin’e şu yazımın ulaşacağından bile emin değilim.
  30 GÜN İÇERİSİNDE İADE ETMENİZİ BEKLEYECEĞİM.
  İyi çalışmalar

 9. Ben 1 aylık premium kullandıktan sonra premium hesabını iptal ettim ama benden habersiz benim hesabımdan 246 tl kesilmiş bunun iadesi istiyorum lütfen yardımcı olun. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.
  Iyi çalışmalar.

 10. Hesabımı tekrar aktiflestirin. Kişisel bilgilerimi belirtmiş olduğum bu platformda kontrolüm dışında hesabım kisitlaniyor. Ve uyelerimizin güvenliği için diyorsunuz. Biz size nasıl güvenelim işlem bilgilerim sizde ve girişimi engelliyorsunuz. Bu da yasal değil toplasan 40 bağlantım var hepsi iş arkadaşımız. Hesabıma erişmek istiyorum . Yoksa gerekli işlemlere ben başlayacağım.

 11. Hesabım hiçbir bilgi uyarı olmadan erişime kısıtlanmış durumda. Hesabıma ,bağlantılarıma erişimim engelleniyor. Tüm kişisel bilgilerimin yer aldığı hesabımın tekrar acil olarak aktifleştirilmesini talep ediyorum.

 12. I have not used my linkedin account for a long time. I know my e-mail address, but I cannot delete my account because I forgot my password. I request my account to be completely closed.
  My adres: erdincdeliktas@hotmail.com

  Yours truly

 13. Engin Söker; I can’t use my linkedin account for a long time. I know my e-mail address but ı can’t delete my account because of that ı ve forgatten my password. Could you cancel my account and give me a information to my new e-mail its engin.soker@outlook.com
  have a nice day

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here