Luxell Müşteri Hizmetleri

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kumtel markasının çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan markadır. Şirket, küçük ev aletleri kategorisinde tasarladığı ürünlerle birlikte pişirici ürünlere de odaklanmaktadır. Üretim kapasitesinin yüksek olmasıyla birlikte kalitenin benimsenerek kullanıcılar için özel olarak sağlanan ürünlerin ulaştırılmasını hedef alır.

CE belgesine sahip olan ürünler aynı zamanda TSE standartlarına da uygun olarak tasarlanır. Dünya kalite standardını denetleyen otoriteler tarafından belgelenmiş ürünleri mevcuttur. Şirket, geliştirdiği özel tasarımlı ürünleriyle birlikte, bir ev içerisinde gerekli olan tüm aletlerde standartları yüksek seviyeye ulaştırmayı hedef alarak çalışmalarına devam etmektedir. Özgün konsepte sahip olarak geliştirilen ürünleriyle birlikte, kullanıcılar için farklı kategorilerde mevcut olan standartları en üst noktaya çıkarma vizyonuna sahiptir.

Luxell ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıdaki iletişim numarası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 56 85

Arama Terimleri: luxell çağrı merkezi numarası, luxell iletişim bilgileri, luxell müşteri hizmetleri, luxell müşteri hizmetleri numarası, luxell telefon numarası, luxell irtibat tel, luxell şikayet, luxell şikayet hattı, luxell mail adresi, luxell iletişim numarası, luxell çağrı merkezi, luxell destek hattı

Scroll to Top