Ana sayfa Alışveriş Maçkolik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maçkolik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
mackolik musteri hizmetleri
mackolik iletisim

Maçkolik mobil veya web uygulaması üzerinde yer alan tüm içerikler ile ilgili veya iş birliği ve önerileriniz için aktif iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Kurumsal hizmet altyapısı ve alternatif online iletişim yöntemleri sayesinde kullanıcılarının her konuda sorunlarına hızlı yanıt vermektedir. Maçkolik iletişim adresi üzerinden online veya doğrudan iletişim kanalları ile firma temsilcileri görüşme sağlamanız mümkündür. Mobil veya web üzerinden iletişim kanallarını kullanarak rahatlıkla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Maçkolik İletişim Merkezi

Maçkolik uygulaması üzerinde yer alan içerikler, üyelik işlemleri ve diğer herhangi bir konuda sorunlarınızı veya önerilerinizi firmaya ulaştırmak için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden işlem yapabilirsiniz. Elektronik posta, telefon, iletişim formu ve sosyal medya hesapları üzerinden Maçkolik yetkilileri ile görüşme sağlayarak sorunlarınızın en kısa süre içinde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Şikayet, talep veya önerileriniz için tercih edeceğiniz iletişim yöntemine göre farklı iletişim yöntemlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Maçkolik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maçkolik müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet vermemektedir. Firmanın merkezine ait tek bir telefon numarası üzerinden firma yetkilileri ile telefon görüşmesi yaparak sorunlarınızı çağrı merkezi üzerinden iletmeniz mümkündür. Tüm iletişim kanallarını günün her saatinde kullanarak uygulamaya ilişkin sorunlar veya reklam, iş birliği gibi konularda taleplerinizi iletebilirsiniz.

  • Maçkolik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 338 65 55

Maçkolik İletişim Formu

Kurumsal pek firma tarafından müşterilerinin veya kullanıcılarının çok daha hızlı bir şekilde sorunlarına yanıt aramak ve online iletişim kanallarını aktif kullanarak hizmet sunmak için iletişim kanalları üzerinden hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak en kısa sürede sorunlarınızı çözümü için kurumsal destek talep edebilirsiniz. İletişim bilgileri, konu başlığı, mesaj ve kişisel bilgi alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde iletişim formu üzerinde bulunan alanlara girdikten sonra, ‘’Gönder’’ butonunu kullanarak iletinizi firmaya ulaştırmanız mümkündür. Kısa süre içinde firma yetkileri tarafından iletişim için verdiğiniz numaralar üzerinden tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Maçkolik E – Posta İletişim Adresi

destek@mackolik.com iletişim e – posta adresini kullanarak Maçkolik ailesi ile her konuda resmi yazışma başlatmanız mümkündür. E – posta üzerinden firma ile görüşme sağlayarak şikayet, talep ve önerilerinizi en kısa yoldan iletmeniz mümkündür. İster e- posta adresi üzerinden isterseniz de doğrudan çağrı merkezi ve diğer iletişim kanalları üzerinden Maçkolik hizmetlerine ilişkin geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Maçkolik Şikayet Hattı

Maçkolik tarafından üyelerinin ve kullanıcılarının hizmetlere ilişkin şikayet bildirimlerini yapmaları için özel bir şikayet hattı belirlenmemiştir. Bu nedenle tüm kullanıcıların mevcut iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek rahatlıkla şikayet bildirimlerini iletmeleri mümkündür. Öte yandan en kısa sürede şikayetlerinize yanıt alacağınız yöntem canlı destek hatları olduğu için telefon numarasını arayarak kısa süre içinde sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

  • Maçkolik Şikayet Hattı: 0 216 338 65 55

Maçkolik Sosyal Medya Hesapları

Maçkolik resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek web ve mobil uygulamadaki en son yenilikler, güncel maç ve skor paylaşımları ile diğer pek çok farklı konuda duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Öte yandan uygulama ile ilgili olarak geri bildirimlerinizi sosyal medya hesaplarını kullanarak iletmeniz halinde çok daha kısa süre içinde çözüm önerileri almanız mümkündür. Kurumsal hizmet altyapısı ve dijital iletişim kanalları ile Maçkolik tarafından her mecrada iletişim desteği verilmektedir.–

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here