Ana sayfa İnternet Siteleri Maçkolik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Maçkolik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
mackolik musteri hizmetleri
mackolik iletisim

Maçkolik mobil veya web uygulaması üzerinden sunulan tüm hizmetlere yönelik kurumsal destek almak ve müşteri hizmetleri ile direkt görüşmek için müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Kullanıcıların her türlü içerik, üyelik ve diğer konularda en kısa sürede firma temsilcisine geri bildirimde bulunmasının sağlanması için müşteri hizmetleri telefon numarasının aranması mümkündür. Herhangi bir tuşlama yapmak zorunda kalmadan direkt olarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapmanız mümkündür. Maçkolik iletişim numarasını kullanarak veya diğer alternatif iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla tüm soru, görüş ve önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. 

Maçkolik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maçkolik web ve mobil uygulaması üzerinde yer alan tüm içerikler, üyelik işlemleri ve diğer hizmet seçeneklerine yönelik bildirimlerinizi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Sayısız spor branşı ve spor haberinin anlaşılır ekranlar üzerinde yer aldığı ve oranlar, tahminler ve yorumlara yer verildiği uygulama üzerinden birçok işlem gerçekleştirmeniz de mümkündür. Söz konusu iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde kolayca müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

  • Maçkolik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 338 65 55

Maçkolik Yardım Merkezi

Maçkolik hizmetlerine ilişkin kullanıcıların bildirim verebileceği ve firma hakkında detaylı bilgi edinebileceği yardım merkezine erişim sağlayarak kullanım şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Günün her saatinde uygulama üzerinden geri bildirim vererek hızlı çözüm almanız veya diğer iletişim kanalları ile telefon üzerinden direkt müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Firma hakkında bilgiler ve platform kullanım şartlarına ilişkin tüm detaylara yardım sayfaları üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Maçkolik İletişim Formu

Maçkolik iletişim sayfasına giriş yaparak her konuda soru, görüş ve önerilerinizi iletişim formunu kullanarak firmaya iletmeniz mümkündür. Öte yandan form üzerinde yer alan bilgilerinizi girmenizin ardından söz konusu iletişim kanalları kullanılarak firma yetkilileri sizinle iletişime geçecektir. Telefon veya e – posta ile görüşme sağlayabilir ve kısa sürede yaşadığınız sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Online hizmetler sunması nedeniyle online araçlar kullanılarak firma ile görüşme gerçekleştirmek çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra direkt telefon numaraları üzerinden de firma ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Maçkolik İletişim E – Posta Adresi

destek@mackolik.com iletişim e – posta adresini kullanarak günün her saatinde Maçkolik ile resmi yazışmalarınızı elektronik posta adresi olarak yapabilirsiniz. E – posta üzerinden iletilerinizi göndermeden önce iletişim bilgilerinizin ve sorunlarınızın açık bir şekilde yazıldığından emin olunuz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz bir iletişim kanalı olarak e – posta adresi kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Maçkolik Şikayet Hattı

Maçkolik mobil veya web arayüzünü kullanarak gerçekleştirdiğini tüm hizmetler ve işlemler için veya site üzerinde yer alan içeriklere yönelik şikayet bildirimi vermek için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Şikayet bildirimlerine ilişkin en kısa sürede ve hızlı çözümlerden yararlanmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız tavsiye edilmektedir. Çağrı merkezi ile kısa zamanda bu şikayetlerin çözüme kavuşması firma yetkilileri tarafından sağlanacaktır.

  • Maçkolik Şikayet Hattı: 0 212 338 65 55

Maçkolik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Maçkolik, popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter ve Facebook üzerinden resmi sosyal medya hesapları ile kullanıcılarının sosyal medya aracılığıyla da tüm gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktadır. Maçkolik’in resmi tüm aktif sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here