Ana sayfa Alışveriş Mall Of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mall Of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2014 yılında Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi unvanıyla hizmete başlayan Mall of İstanbul, Başakşehir’de Atatürk Havalimanı ve TEM Otoyolu’nu bağlayan kavşak üzerinde yer alır. 350 mağazanın bulunduğu kompleks, bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde, kültür-sanat, eğlence etkinlikleri ile otel ve rezidans hizmetlerini de ziyaretçilerine sunar.

Mall Of İstanbul’da Neler Yapılır?

Tasarımında İstanbul’dan esinlenilen ve 7 tepeden oluşan Mall of İstanbul’da, beyaz eşya ve elektronikten tüm ev eşyalarına, giyim, çocuk, kozmetik ve sağlığa kadar birçok sektörün yer aldığı 350 mağaza yer alır. Yeme-içme konusunda, dünyaca ünlü markaları buluşturan cafe ve restoran zincirlerinin yanı sıra dünya mutfaklarından gurme lezzetlerin sunulduğu Gusto Moi ile alışveriş arasında olduğu kadar özel rezervasyonlarda da kaliteli hizmet sunmayı hedefler.

Özel günlerde düzenlenen etkinlikler, Mall of İstanbul’da yılın her zamanında ziyaretçiler ile buluşurken, komplekste yer alan sinema ve tiyatro, vizyon filmleri, tiyatro gösterimleri ile sanatseverlerin de iyi vakit geçireceği bir alan olmaktadır. Türkiye’nin ilk temalı sinema kompleksi olarak, Cinetech ile ortak çalışan sinema salonlarında, gişe filmlerinin yanı sıra bağımsız filmlere de yer verilmektedir.

Nasıl Gidilir?

Mall of İstanbul’a ulaşım için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüs ve metro gibi toplu taşım araçlarını kullanılabilir ya da bir çok semte hizmet veren ücretsiz servisten yararlanılabilir. Ücretsiz kapalı otopark, vale hizmeti, ATM, ailelere yönelik özel hizmetler gibi günü rahat ve keyifli geçirmeye yönelik uygulamaları ile Mall of İstanbul, hafta içi sabah 10’dan akşam 22.00’a, hafta sonları sabah 10’dan akşam 22.30’a kadar alışveriş ve etkinliklerini hizmete sunmaktadır.

Mall of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
(0212) 801 10 00

Arama Terimleri: mall of istanbul çağrı merkezi, mall of istanbul iletişim bilgileri, mall of istanbul müşteri hizmetleri iletişim numarası, mall of istanbul telefon numarası, mall of istanbul şikayet hattı, mall of istanbul müşteri hizmetleri numarası, mall of istanbul şikayet hattı, mall of istanbul iletişim numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here