Ana sayfa Alışveriş Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Maltepe Park Alışveriş merkezi, İstanbul Maltepe’de bulunmaktadır. Buraya Esenkent Durağı ile en kolay şekilde ulaşılabilmektedir. Bu alışveriş merkezi zemin kat hariç iki katlıdır. İçerisinde birçok mağaza bulunmaktadır. Yerli ve yabancı markaları bir alışveriş merkezi içerisinde buluşturmuştur. Rönesans Holding tarafında inşa edilmiştir.

Giyim, ev eşyası, dekorasyon ürünleri, kırtasiye, aksesuar, sağlık, güzellik, spor gibi kategorilerde birçok ürün satışı yapmaktadır. Aynı zamanda elektronik mağazaları da bulunmaktadır. İstediğiniz her şeye buradan ulaşmanız mümkün olacaktır. Maltepe park Avm bünyesinde çeşitli mağazalarının olmasının yanı sıra eğlence alanları da mevcuttur.

Hem küçükler hem de büyükler için çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Birbirinden farklı restoranlar, kafeler, sinema salonları bulunmaktadır. Çocuk oyun parkı da mevcuttur. Siz alışverişinizi yaparken çocuğunuz da parkta oyun oynayabilir. Belirli zaman aralıklarında çekilişler ve indirimler olmaktadır.

Aynı zamanda farklı aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır. Bunları kaçırmamak için yakından takip etmelisiniz. Mağazalara özgü kampanyalar da bulunmaktadır. Birçok avantajı bir arada tutan Maltepe Park AVM, müşterilerini beklemektedir.

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 (216) 515 15 50 – 51

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@maltepeparkavm.com

Arama Terimleri: maltepe park çağrı merkezi, maltepe park iletişim, maltepe park müşteri hizmetleri, maltepe park müşteri hizmetleri numarası, maltepe park telefon numarası, maltepe park irtibat tel, maltepe park şikayet hattı, maltepe park şikayet numarası, maltepe park email adresi, maltepe park çağrı merkezi, maltepe park destek hattı, maltepe park çağrı merkezi numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here