Ana sayfa Alışveriş Mardin Seyahat Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mardin Seyahat Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Mardin seyahat turizm Türkiye’nin doğusundan batısına her yerine sefer yapan geniş hizmet ağına sahiptir. Sürekli kendini yenileyen firma iki artı bir araçları filosuna katmıştır. Mardin turizm firması işinde profesyonel ve güler yüzlü çalışma kadrosu ile hizmet vermektedir. Otobüslerinde tv, müzik sistemi, kablosuz internet gibi her türlü konfora sahiptir. Yolcu güvenliği ön planda tutularak sigortalı yolculuk prensibine sahiptir.

Güvenliğin diğer koşulu olan hız sınırlaması hizmeti vardır. Türkiye’nin her yerinden müşteri hizmetleri servisinden bilgi ve rezervasyon yaptırılmaktadır. Ayrıca online şekilde firmanın sitesinden gidilecek yer ve tarih belirtilerek bilet alma imkanı vardır.

Boş koltuklar sistemden görülerek istenilen seçim yapılır. Müşterilerin istek ve beklentilerine uygun hizmet veren firma dilek ve şikayetlere önem verir. Uygun fiyat politikası ile hizmet verir.

Mardin seyahat araç filosuna sitesinde yer verir. Bu sayede tüm araçların plakası, telefonu ve tüm özellikleri incelenebilir. Turizm firması olarak tüm belgelere sahip olan firmanın belgelerini sitesinden incelemek mümkündür. Konforlu yolculuk ve kaliteli hizmet prensibinden yola çıkan firma müşterilerinin ilk tercihidir.

Mardin Seyahat Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 304 47 47

Mardin Seyahat Turizm İletişim Telefon Numarası:
0482 415 43 00
0533 304 84 55

Mardin Seyahat Turizm Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@mardinseyahat.com.tr

Mardin Seyahat Turizm İletişim Adresi:
Nusaybin Merkez Müdürlük Otogar   Nusaybin – Mardin – TÜRKİYE

Arama Terimleri: mardin seyahat turizm çağrı merkezi iletişim, mardin seyahat turizm iletişim, mardin seyahat turizm iletişim numarası, mardin seyahat turizm telefon numarası, mardin seyahat turizm şikayet hattı, mardin seyahat turizm müşteri hizmetleri numarası, mardin seyahat turizm destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here