Ana sayfa Alışveriş Marka Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marka Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Tesettür giyim, son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Dolayısıyla tesettür kıyafetleri tasarlayıp satan giyim markaları da artmış ve tesettür kıyafet seçeneklerine kolayca ulaşmak için internet siteleri hizmet vermeye başlamıştır.

Marka Tesettür, “Tesettür Giyimin Gerçek Adresi” sloganı ile tesettür ağırlıklı kıyafetler satan bir internet sitesidir.

Marka Tesettür’de Neler Var?

Marka Tesettür markasının internet sitesinde, tesettürlü kadınlar için tasarlanan kıyafetlerin yanında, tesettürlü olmayan ve modayı takip eden kullanıcıların da yararlanabileceği tunik, mont ayakkabı gibi seçenekler yer almaktadır.

Genel olarak ferace, tesettür kap, pardesü, tesettür abiye gibi kıyafetlerin daha çok bulunduğu Marka Tesettür sitesinde sezona göre yeni tasarımlar bulunmakta ve kampanyalar ile indirimler yapılarak kullanıcılara uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Marka Tesettür İletişim

Marka Tesettür’e https://www.markatesettur.com/ adresinden ulaşılabilir Ayrıca internet sitesi 0553 898 32 98 numarası ile whatsapp sipariş hattı oluşturmuştur. Merkezi İstanbul’da olan Marka Tesettür’ün sosyal medya hesapları da bulunmaktadır.

Marka Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 438 03 03

Arama Terimleri: marka tesettür çağrı merkezi numarası, marka tesettür iletişim bilgileri, marka tesettür telefon numarası, marka tesettür whatsapp numarası, marka tesettür müşteri hizmetleri, marka tesettür şikayet hattı, marka tesettür destek hattı, marka tesettür irtibat telefonu, marka tesettür e-mail adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here