MasterCard Müşteri Hizmetleri

MasterCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mastercard 1966 yılında kurulmuş olan ve o dönemden beri hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Finans üzerine hizmet veren bu firma, kredi kartları için sunmuş olduğu pek çok özelliğin yanı sıra başka hizmetler de vermektedir. Kredi kartı üzerine ödeme sistemleri ile ön plana çıkan Mastercard, Amerika Birleşik Devletleri menşeli bir firmadır.

Neden Mastercard?

Mastercard New York’ta temelleri atılmış ve zaman içinde dünyanın pek çok ülkesine yayılmıştır. Mastercard, pek çok banka ile anlaşması olan firmalar arasında varlığını sürdürmektedir. En büyük rakibi olan Visa ile rekabet halindedir.

Her geçen gün daha da büyüyen ve bir dünya devi haline gelen Mastercard, müşterilerine ödeme konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bankalar Arası Kart Birliği adı ile bilinen Mastercard, 1979 yılında Mastercard adını almıştır.

New York’ta Küresel Operasyonlar Genel Merkezi bulunmaktadır. 2006 yılından beri ise halka açık olarak hizmet sunmaktadır. Bank Of America tarafından verilen Visa şirketine rakip olabilmesi amacıyla kurulmuştur ve bugün de varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

MasterCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 212 350 77 00

Arama Terimleri: mastercard iletişim bilgileri, mastercard çağrı merkezi, mastercard şikayet hattı, mastercard müşteri hizmetleri, mastercard türkiye iletişim, mastercard telefon no, mastercard destek hattı

Scroll to Top