Ana sayfa Alışveriş Mavi Jeans Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mavi Jeans Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Türkiye’nin lider giyim markalarından Mavi, küresel moda ve giyim pazarında da söz sahibi olmayı başarmış firmalar arasında yer almaktadır. Müşterileri için ayrıca her konuda hızlı geri dönüşler sağlayan direkt ve online iletişim kanalları sayesinde de ön plana çıkmayı başarmıştır. Mavi mağazalarından veya online satış sitesi üzerinden aldığınız tüm ürün ve hizmetlere ilişkin kurumsal iletişim kanallarını kullanarak şikayet, talep ve önerilerinizi en hızlı biçimde aktarabilirsiniz. Mavi Jeans iletişim araçlarını kullanarak ürün ve hizmetlere ilişkin etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

Mavi Jeans Kurumsal İletişim Merkezi

Mavi Jeans iletişim merkezini kullanarak firma ile hızlı görüşme sağlayabileceğiniz tüm iletişim yöntemlerini görüntüleyebilirsiniz. Online ve mağazalar üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden kurumsal destek almak için hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Kurumsal iletişim adreslerini aktif biçimde kullanarak her konuda destek alabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mavi Jeans çağrı merkezi iletişim merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlayarak ürün ve hizmet detaylarına ilişkin tüm konularda yardım alabilirsiniz. İletişim araçlarının aktif biçimde kullanımı sayesinde yaşanan sorunların etkili biçimde çözüme kavuşturulması sağlanır. Genel müdürlük veya müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanarak yardım alabilir ve sorunlarınızı en kısa sürede firmaya ulaştırabilirsiniz.

  • Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 288 62 84
  • Mavi Jeans Genel Müdürlük Telefon: 0 212 371 20 00

Mavi Jeans Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Mavi müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak için, çağrı merkezi iletişim numarasını 08.00 – 00.000 saatleri arasında aramanız gerekir. Çalışma saatleri arasında yapacağınız aramalarınızda uzun süre beklemek zorunda kalmadan doğrudan müşteri hizmetleri ile direkt görüşme sağlanması mümkündür. Her konuda çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak işlem yapabilirsiniz.

Mavi Jeans İletişim Formu (Bize Ulaşın)

Mavi Jeans iletişim formunu kullanarak firmanın resmi web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini ve kişisel bilgileriniz ile mesajınızı iletebilirsiniz. Form üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Konu’’ bölümünden sorun yaşadığınız konuyu seçerek mesajınızı yazabilirsiniz. Tüm zorunlu alanların doldurulmasının ardından ‘’Gönder’’ butonunu seçerek iletinizi firmaya ulaştırmanız sağlanır.

Mavi Jean Sipariş Durumu Sorgulama

Mavi online satış mağazası üzerinden satın aldığınız ürünlerin gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve kargo takibine ilişkin güncel detayları görüntülemek için güncel sipariş takip adresini kullanabilirsiniz. Sipariş sorgulama işlemleri için e – posta adresi ve sipariş numarasını ilgili bölümlere girmeniz yeterlidir.

Mavi Jeans İletişim E – Mail Adresi

bilgi@mavi.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile ilgili her konuda resmi yazışmalarınızı yapabilir, kurumsal veya müşteri ilişkilerine dair görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Jeans Şikayet Hattı

Mavi Jeans ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda şikayet bildirimleriniz için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalar veya web arayüzü üzerinde yer alan tüm aktif iletişim kanalları sayesinde sorunlarınızı en kısa sürede firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Mavi Jeans Şikayet Hattı: 0 850 288 62 84

Mavi Jeans Sosyal Medya Hesapları

Mavi’nin sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün ve hizmet detaylarına ilişkin güncel kampanyalar ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Mavi Jeans sosyal medya hesaplar: