Ana sayfa Devlet Kurumları Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Menemen Belediyesi kişilere ve kuruluşlara yönelik, başta sağlık, eğitim, çevre ve imar konuları olmak üzere, yasalar ile belirlenmiş bütün kamu hizmetleri halka sunan bir kuruluştur. Katılımcı, etkin, saydam, hesap verebilir hizmet anlayışıyla kalite düzeyi yüksek, adaletli, inovasyona açık, etkili, verimli bir yönetime sahiptir.

Tarihi yerleri ile ticari potansiyel zengin birikimi de değerlendirilerek, belediyenin kaynakları bir plan çerçevesinde, akılcı yöntemler ile dağıtılır ve kullanımı sağlanılır. Böylelikle halkın yaşam kalitesi ile birlikte belediyenin gelişmişlik düzeyi de yükseltilmiş olur.

Menemen Belediyesinin amacı; medeni, insan odaklı hizmet veren, halkı ve sivil toplum kuruluşları ile birleşmiş, güven veren, yerinden yönetim anlayışı yerleşik, kaliteli hizmeti gaye edinen, sosyal belediyecilik ilkesiyle hareket eden, geleceğe yönelik çalışan, gereksinimlere duyarlı, bütün olumsuzlukları bertaraf eden yenilikçi fikirler üreten bir kuruluş olmaktır.

Hedefleri doğrultusunda Menemen Belediyesi; İnsan hakları ve demokrasi konularında duyarlı bir yönetim anlayışı benimsemiştir. Halkına daha çok yeşil alan sunmak için çalışır. Kültür sanat faaliyetleri düzenler. Hizmet kalitesinde gerileme olmadan, iyileştirilmiş hizmeti sunan ve sürdürülebilir kalkınma yolunda liderliği kabul edilen bir kuruluş olmaktır.

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 80 08

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
iletisim@menemen.bel.tr

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
(232) 832 00 06

Menemen Belediyesi İletişim Adresi:
Şehit Kemal Caddesi. No:1 Menemen / İZMİR

Arama Terimleri: menemen belediyesi çağrı merkezi iletişim, menemen belediyesi iletişim, menemen belediyesi iletişim numarası, menemen belediyesi telefon numarası, menemen belediyesi şikayet hattı numarası, menemen belediyesi müşteri hizmetleri numarası, menemen belediyesi destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here