Ana sayfa Özel Kurumlar Metro Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
metro turizm musteri hizmetleri
metro turizm cagri merkezi

Metro Turizm seyahat hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı ve görüşlerinizi anında iletişim kanalları üzerinden firmaya ileterek kısa sürede yardım alabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden destek alamdan önce firmanın diğer iletişim kanallarını kullanmayı unutmayınız. Metro Turizm iletişim adresi üzerinden firma ile görüşme sağladıktan sonra anında sorunlarınıza çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim formu veya 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden firma yetkilileri ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Metro Turizm İletişim Merkezi

Metro Turizm satış ofisleri iletişim merkezleri ve genel merkez iletişim adresleri üzerinden en kısa sürede firma ile iletişim kurabileceğiniz yöntemi belirleyebilirsiniz. Hizmet aldığınız şubeye doğrudan erişim sağlamak çok daha kısa sürede sorunun çözümü için size yardımcı olabilir. Bu nedenle bilet veya hizmet aldığınız şube üzerinden iletişim kurmayı denemeniz tavsiye edilir. Bunun dışında şubelerle ilgili sorunlarınız için firmanın genel merkezi ile iletişime geçerek genel tüm sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. Çağrı merkezi veya online iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri İletişim Formu

Online müşteri iletişim formunu kullanarak firmaya ilişkin tüm hizmetler için sorunlarınızı yazılı olarak firmaya iletmeniz mümkündür. Firma hakkında iletmek istediğiniz sorunlarınızı veya görüşlerinizi iletişim formu üzerinden aktararak kısa süre içinde firma yetkilileri tarafından taleplerinize seçeceğiniz iletişim yöntemi ile geri dönüş sağlamaktadır. Bu sayede yazı ile tüm sorunlarınızı form üzerinden Metro Turizm’e iletmeniz mümkündür.

Metro Turizm İletişim E – Mail Adresi

Elektronik posta yöntemi ile online olarak Metro Turizm ile yazışmak isteyen kişiler: info@metroturizm.com.tr adresi üzerinden sorunlarınız iletebilirler. Bilet iptal, iade ve değişiklik taleplerinden diğer pek çok konu hakkında yaşanan sorunlar için aynı e – posta adresi üzerinden firma ile iletişime geçmeniz mümkündür. E – posta adresi üzerinden hizmet almadan önce sorunlarınızın çok daha kısa sürede çözüme kavuşması için müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlamanız tavsiye edilir. Sorunlara ilişkin hizmet aldığınız firma ile görüşmek çözüm açısından avantaj sağlayacaktır.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Turizm çağrı merkezine 7/24 erişim sağlayarak firma yetkililerine sorun, öneri ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Metro Turizm müşteri hizmetleri ile görüşmelerinizde sorunlarınızın doğrudan yetkililere açık bir şekilde ifade etmeniz tavsiye edilir. Tüm hizmet ve bilet işlemleri için çağrı merkezi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  • Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 34 55

Metro Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 850 222 34 55 Metro Turizm telefon numarası üzerinden firma ile görüşmelerinizi anında yapmanız mümkündür. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak kısa sürede yaşadığınız sorunları iletebilir veya birçok farklı hizmeti çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezinin yanı sıra online işlemler üzerinden alternatif iletişim kanallarını kullanarak bilet işlemleri için çok daha kısa sürede çözüm elde edebilir veya hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Metro Turizm Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Metro Turizm ile iletişime geçerek anında çözüm önerileri alabilir veya firmanın güncel bültenlerini sosyal medya üzerinden takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmaların kurumsal dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya üzerinden sağladıkları hizmetler müşteri memnuniyeti açısından çok daha yüksek avantaj sağlamaktadır. Metro Turizm kurumsal sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here