Ana sayfa Alışveriş Milka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Milka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Milka, dünya üzerinde açık ara farkla satışı en çok gerçekleştirilen çikolatalardan bir tanesidir. Çikolata üretimi yapan ve daha sonra üretmiş olduğu bu ürünleri oldukça geniş bir pazar alanında satan şirket, dünyanın en çok tercih edilen çikolata markalarındandır. 1901 yılında piyasaya çıkan bu marka, İsviçre menşeili olmasına rağmen, üretimi doğrudan Amerika’da yapılmaktadır.

Alman bir isimle kurulmuş olan marka, paketini ve rengini ortaya çıktığı ilk günden beri korumaktadır. Çikolatasını kendi üreten, üretmiş olduğu çikolataları paketledikten sonra, dünyanın dört bir ülkesine satan firma, bugün çok sayıda bayiliğe de sahip olarak hizmet vermektedir.

Avrupa’nın birçok ülkesinde, Milka, en çok bilinen çikolata markasıdır. Reklam figürü Milka ineği olan marka, halen bu konuda uygulamış olduğu reklam politikasını devam ettirmektedir. Türkiye’de de Milka, çokça tercih edilmektedir.

Çikolata ile üretilen pek çok gıda markası Milka’nın satışa sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Üretim tesislerini sürekli olarak geliştirmekle beraber, fabrikalarında çalışan işçi sayısını da her geçen gün artıran markalardan bir tanesi Milka’dır.

Milka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 800 261 99 11

Milka Çağrı Merkezi İletişim E-Posta Adresi: 

mondelezturkey@mdlz.com

Arama Terimleri: milka çağrı merkezi, milka destek hattı, milka destek hattı, milka iletişim bilgileri, milka şikayet hattı, milka iletişim numarası, milka iletişim

1 YORUM

  1. Merhabalar bugün çocuklara biskivili çikolatanın mmmaxk aldım bayağı kısmını yedik ve son parçayı kirmamla içindeki kılı görmem bir oldu kalite diye aldığım ürününüzün böyle birşey çıkması şaşılacak birşey parçayı dolaba koydum laboratuvar a göndermeyi düşünüyorum malum salgın hastalıkların olduğu bir dönemde ne kılı olduğunu öğrenmem lazım birde tabi zarar boyutunu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here