Ana sayfa Kargo & Lojistik Şirketleri MNG Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MNG Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

13

Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo, müşteri hizmetleri desteği ve iletişim kanalları sayesinde doğrudan ve online iletişim konusunda müşteri taleplerini karşılamaktadır. Çağrı merkezi, mobil servisler, mesaj servisleri, şubeler ve online iletişim formları ile gönderi takip adresleri üzerinden hizmet veren firma, her konuda kargo hizmetlerine ilişkin yaşana sorunların çözümleri için kurumsal destek sunar. MNG Kargo iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

MNG Kargo müşteri destek ve iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme yapabileceğiniz tüm güncel iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli iletişim hizmetleri ile hızlı çözüm önerileri sunan firma, günün her saatinde etkili iletişim desteği sağlar. Online, mobil veya çağrı merkezi iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak hizmetler hakkında bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz.

MNG Kargo Sipariş/Kargo Takibi

Gönderi takibi yapmak için online kargo takip sayfasına erişim sağlayarak sipariş takip numarası ve e – ticaret gönderilerinde firma seçimi yaparak kargo durumunu öğrenebilirsiniz. Şubeye gitmek veya telefon etmek zorunda kalmadan gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kargo sorulama sayfasına hızlı erişim sağlayarak kısa sürede gönderinin son durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

MNG Kargo Öneri, İstek ve Şikayet Formu

MNG Kargo iletişim formunu kullanarak öneri, istek ve şikayetlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Her konuda mesajınızı gerekli kişisel ve kimlik bilgileri alanlarını doldurmanızın ardından görüşlerinizi iletmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları arasında yer alan iletişim formu ile kısa süre içinde sorunlarınızı ileterek firma tarafından söz konusu talebe göre tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde iletişim formunu kullanarak taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

MNG Kargo Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

info@mngkargo.com.tr e – posta adresini kullanarak firmanın kargo hizmetlerine ilişkin her konuda taleplerinizi iletebilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim e – posta adresi üzerinden yapacağınız resmi yazışmalarınızda kısa süre içinde taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MNG Kargo çağrı merkezi üzerinden hızlı görüşme sağlayarak gönderi durumu ve hizmet sorunlarına ilişkin farklı konularda yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için çağrı merkezi veya genel müdürlük iletişim numaralarını kullanmanız mümkündür.

 • MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 06 06 / 444 06 06
 • MNG Kargo Telefon: 0 212 366 55 55
 • MNG Kargo Faks Numarası: 0 212 366 55 60

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra ‘’1’’ rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisi ile hızlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. MNG Kargo çağrı merkezi sayfası üzerinden güncel iletişim numaralarını görüntülemeniz mümkündür.

MNG Kargo Şikayet Hattı

MNG Kargo ile ilgili tüm hizmet şikayetlerinizi iletişim formu üzerinden veya çağrı merkezi ile iletebilir ve şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

 • MNG Kargo Şikayet Hattı: 444 06 06

MNG Kargo Sosyal Medya Hesapları

MNG Kargo sosyal medya hesaplarını takip ederek kargo hizmetlerine ilişkin güncel duyurulardan ve hizmet detaylarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek her konuda geri bildirimlerinizi kısa süre içinde iletmeniz mümkündür. MNG Kargo resmi sosyal medya hesapları:

13 YORUMLAR

 1. Evdeyim kargomu bekliyorum.Bir alt kata gelmişler ve geldik evde yoktunuz ihbar notu bırakmışlar kapıya.Biraz evvel komşu ihbar kağıdını getirdi.Ariyorum kimse açmıyor.

 2. Kargonu getirdik sizi evde bulamadik yalanini aliskanlik haline getirdiniz biz hep evdeyiz cunku hastamiz var lutfen kargomuzu elimize ulastirin ve tel edin

 3. 26.06. tarihte aldığı karaca vew blue tabak takımı için 2 temmuzda mng kargomerkezinden aradığını söyleyen bir şahıs 0541 680 9 20 nolu telefondan arayarak ürünün çok kırılmış halde olduğunu söyleyince ben de internetten aldığım iade kodunu ona ulaştırdım iade kodum 1999987681 dır.sipariş ID 7099342 dir.ürün bana teslim edilmediğ halde spariş tamamlandı görünüyor.sabahtan beri karaca ya ve de cookplusa ulaşmaya çalıştım ulaşamadım maalesef.elime ulaşmayan ve de teslim aldığıma dair imza alınmayan bir ürün için gerekli yasal işlemlerime başlıcağımı tüketici hakları olmak üzere ayrıyeten avukatım kanalı ile de basın da olmak üzere gerekli işlemleri yapacağımı bildiririm

 4. trendyoldan aldıgım sipaririş 02/06/2020 tarihinde verilmiş takip no 654753 halen yolda gözküyor ondan sonra verdigim tüm siparişler elime geçti bir gariplik var degilmi lütfen yardımcı olumusunuz

 5. Kargom 15 gündür teslim edilemedi ben beylikdüzünde ikamet ediyorum kendi hesabımdan kargoyu takip ediyorum çünkü kargo takip numaram yok kargo bakırköy aktarmaya gitmiş ilginç değilmi Büyükşehir şb de iken bakırköy aktarmaya gitmesi lütfen bana bilgi verin 0537 544 25 03

 6. 07.05.2020 kargo teslim edildi acil yazı işleme konulması gerekiyor 14.05.2020 halen adrese teslim edilmedi anlamak istiyorum hizmetinizi neden telefonlar cevap vermiyor .neden kargo alıyorsunuz karrrdeşimmmmm kapatın dükkanı bu resmen rezillik kepazelik nerede yöneticileriniz.

 7. Hiçbir şekilde ulaşılmıuor. Bu nasıl sorumsuzluk . bunun nasıl bir acıklaması olabilir .Sizden bir daha bir işlem yapmakmı tövbe ! Yazıklar olsun bizi beklettiğiniz haftalara !

 8. Sizin yapacağınız hizmetin canı cehenneme bu nasıl bir sorumsuzluklur bu kadar insan madur ama hiç bir çözüm bulunmuyor yazıklar olsun. bizede ders olsun bidaha mng kargodan sipariş vermem

 9. Asla telefonlar açılmıyor. İade ettiğim ürün 10 gün oldu hala iade noktasına ulaşmadı. Ki gelirken 2 günde gelmişti. Pahalı bir şey aldım beğenmedim iade ettim ama hala sonuç yok. Paramızla rezil oluyoruz

 10. İnternetten aldığım siparişim 24 Nisan 2020 günü İzmir Bornova Doğanlar şubesine CM849244 kod ile teslim edildi buğün 2 mayıs ve hala siparişim burada beklemektedir. Buna bir çözüm üretirm isiniz daha ne kadar bekleyecek millet sizin keyfinizi beklemek zorunda değil sizler hizmetin karşılığını alıyorsunuz milleti mağdur etmeye hakkınız yok. Gerekeni bir an önce yaparmısınız.

 11. TZ185970 fatura no’lu gönderim 2 gündür teslim edilmedi.Daha ne kadar evde kargo bekleyeceğim?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here