Ana sayfa Özel Kurumlar MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0

Ülkemizde ulaşımın ve iletişimin gelişmesi teknolojinin gelişmesiyle yaşanmaktadır. Bununla beraber insanların bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde mal ya da ürün teslimatı yapması için de kargo şirketlerine olan ihtiyaç artmıştır. Günümüzde birçok kargo şirketi bulunmaktadır. Bunlardan biri de MNG Kargo olarak bilinmektedir.

MNG Kargo Ne Zaman Kuruldu?

Ülkemizde son zamanlarda kargo hizmetleri vermek ve taşımacılıkta piyasada pasta payından yararlanmak amacıyla birçok şirket kurulmuştur. MNG Kargo da yakın dönemde kurulan bir kargo şirketi olarak 2003’ten bu yana hizmet vermektedir.

MNG Kargo, MNG Holding iştiraki olarak çalışmaktadır. Kurucusu Aslan Kut olarak bilinmektedir. 871 tane şubesi ve 7 tane de Teknolojik aktarma Merkezi bulunmaktadır. 26 aktarma noktasına sahip ve 15 bölge müdürlüğüyle kapsamlı bir şekilde çalışırken yaklaşık 8 bin kişiye iş vermektedir.

MNG Kargo ve Teknoloji

Araç takip sistemlerinin geliştirilmesi ve ulusal çapta müşterilere interaktif bir bilgi hizmeti sunmak için internet alt yapı imkanlarını kullanmaktadır. Mobil olarak kurye takibi sunmakta, güvenilir ve çabuk bir hizmet vermektedir.

MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle MNG Kargo resmi müşteri hizmetleri numarasını arayınız. 444 0 606 bu numarayı aradıktan sonra sırasıyla 1 ve 5 numaralarını tuşlanarak MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 606 -> 1-5

Arama Terimleri: mng kargo müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, mng kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, mng kargo müşteri hizmetleri bağlanmak, mng kargo müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, mng kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, mng kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here