Ana sayfa Özel Kurumlar Mobit Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mobit Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mobit Bilişim 1988 yılında bilişim alanında kurulmuş olan firmalardan biridir. Data Bilgisayar LTD ŞTİ olarak kurulan bu firma, 2003 Temmuz’da Mobit Bilişim adı ile yeniden yapılanmıştır. Veri toplama konusunda son derece profesyonel olan bu firma, hem yurtiçi hem de yurtdışına hizmet sunmaktadır.

Yazılım konusundaki tecrübesiyle her zaman ilk sıralarda yer alan Mobit Bilişim, sektörde hızlı bir şekilde yükselmesini ise profesyonelliğine ve müşteri odaklı çalışmalarına borçludur.

Neden Mobit Bilişim?

Mobit Bilişim yalnızca bir bilişim firması olarak değerlendirilmemelidir. Sayaç okuma, yazılım geliştirme, mağazacılık ve sipariş sistemleri üzerine de çalışma gerçekleştirmektedir. Pek çok markanın da distribütörlüğünü gerçekleştiren firma, kısa vadede başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmıştır.

Casio, Sewoo, Jolimark, Bixolon ve Motion gibi markalar ise distribütörlüğü yapılan firmalardan sadece birkaçıdır.
Mobit Bilişim, saha uygulamaları konusunda da oldukça profesyoneldir. Uzman bir ekibe sahip olan Mobit Bilişim, her geçen gün geliştirmiş olduğu yazılımlar ile daha da başarılı bir hale gelmekte ve daha fazla müşteri edinebilmektedir.

Mobit Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 (212) 482 44 00

Mobit Bilişim Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:

iletisim@mobit.com.tr

Arama Terimleri: mobit bilişim iletişim bilgileri, mobit bilişim müşteri temsilcisi, mobit bilişim çağrı merkezi, mobit bilişim telefon no, mobit bilişim şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here