ModaCruz Müşteri Hizmetleri

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkinci el moda ve satış sitesi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2014 Mart ayında kurulmuştur. Melis Güçtaş, Modacruz’un kurucu ismidir. Kuruluş yıllarında 3 aylık periyot içerisinde yükseliş grafiği göstermeye başlamasıyla beraber ilerlemesini zarara uğramadan tamamlamıştır. Kadınlara yönelik olarak kurulmuş bir ikinci el satış girişimi olarak başlayarak yoluna devam etmiş ve bu çizgideki ilerleyişini sürdürmüştür. Şirkete, melek yatırımcılar ortaklığıyla dönüşmüş profile sahiptir.

Kadınlar için ikinci el moda anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmış olmasıyla ünlenmiştir. Üyeler genel olarak lüks model ürünlerin ikinci el satışını aktif olarak gerçekleştirmektedir. Bir kez giyilen ve bir daha giyilmeyecek olan ürünlerin nakde çevrilmesi amacı hedeflenerek satış yapabilmeye olanak tanıyan sisteme sahiptir.

ModaCruz iletişim telefon numarası bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgileri ile hertürlü konuda destek ve yardım alabilirsiniz.

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 236 36 10

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:
destek@modacruz.com

Arama Terimleri: modacruz çağrı merkezi numarası, modacruz iletişim bilgileri, modacruz müşteri hizmetleri, modacruz müşteri hizmetleri numarası, modacruz telefon numarası, modacruz irtibat tel, modacruz şikayet, modacruz şikayet var, modacruz mail adresi, modacruz iletişim numarası, modacruz destek hattı, modacruz çağrı merkezi

Scroll to Top