Ana sayfa Alışveriş Molfix Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Molfix Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
molfix cagri merkezi
molfix iletisim

Molfix ürün ve hizmetlerine ilişkin merak ettiğiniz konularda veya yaşadığınız sorunlara yönelik her konuda firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz. Molfix iletişim araçlarını kullanarak firma temsilcileri ile görüşebilir ve en kısa sürede yaşadığınız sorunlar hakkında geri bildirimlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Günün her saatinde aktif iletişim kanalları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Tüketici hattı üzerinden veya diğer tüm iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede sorularınıza yanıt bulamanız mümkündür.

Molfix Kurumsal İletişim Merkezi

Anne ve çocuk ürünleri ile kısa zamanda dünyanın birçok farklı noktasında hizmet vermeye başlayan Molfix, kurumsal iletişim kanalları sayesinde müşterilerinin olası sorunları hakkında hızlı etkileşim sağlayarak bu sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Güncel iletişim kanalları ve firma hakkında genel bilgilere ulaşarak Molfix’in kurumsal altyapısı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma ve iletişim bilgileri hakkında merak ettiğiniz tüm konulara ‘’Hakkımızda’’ sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Molfix İletişim Formu

Molfix resmi internet sitesi üzerinden iletişim bölümüne erişim sağlayarak sayfa üzerinde yer alan online iletişim formunu doldurmanızın ardında her konuda mesajınızı firmaya iletmeniz mümkündür. 7 gün 24 saat rahatlıkla kullanabileceğiniz iletişim formu üzerinde; ad, soyad, e – posta ve mesaj başlıkları altında bilgiler talep edilecektir. Bu bilgileri girdikten sonra firma ile iletişime geçebilir veya yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. İletişim formuna erişim sağlamak için Molfix kurumsal resmi web sayfasına giriş yapmanız gerekir.

Molfix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Molfix tüketici hattı telefon numarasını arayarak günün her saatinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarasının yerine ayrıca online iletişim kanallarını da kullanarak hızlı yanıt almanız mümkündür. Anne ve bebek ürünlerinde dünyanın önemli markalarından biri olmayı başaran Molfix müşteri memnuniyeti açısından da hızlı ve kaliteli iletişim kanalları ile müşteri hizmetleri desteği sağlamaktadır.

  • Molfix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 200 94 44

Molfix İletişim E – Posta Adresi

info@molfix.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile e – posta ile iletişime geçmeniz mümkündür. Günün her saatinde iletilerinizi firmaya göndererek kısa sürede hızlı yanıtlar almanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları arasında yer alan e  – posta adresinin dışında firma ile iletişime geçebileceğiniz daha pek çok farklı iletişim kanalı bulunmaktadır.

Molfix WhatsApp İletişim Hattı

Molfix firması ile resmi yazışmalarınızı WhatsApp iletişim hattı üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Ürün ve hizmet detaylarında ilişkin merak ettiğiniz her konuda şikayet, görüş ve önerilerinizi ileterek yardım alabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında WhatsApp uygulaması üzerinden web veya mobil ile iletişime geçebilirsiniz.

Molfix Şikayet Hattı

Molfix ürün ve hizmetlerine yönelik şikayet bildirimleriniz için özel bir iletişim aracı olmadığı için güncel tüm aktif iletişim kanalları bu amaçla kullanmanız mümkündür. En kısa sürede şikayet bildirimleriniz hakkında yardım almak için müşteri hizmetlerini aramanız tavsiye edilir.

  • Molfix Şikayet Hattı: 0 850 200 94 44

Molfix Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Molfix ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir ve dilediğiniz konuda geri bildirimlerinizi gönül rahatlığı ile bu sosyal medya hesapları üzerinden Molfix’e iletebilirsiniz. Molfix resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here