Ana sayfa Bilişim Monster Notebook Müşteri Hizmetleri

Monster Notebook Müşteri Hizmetleri

0

Türkiye merkezli Monster 2000 yılından itibaren dizüstü bilgisayar üretimi yapıyor. Özellikle oyuncu bilgisayarları ile geniş bir kitleye ulaşan Monster, iş / ofis bilgisayarı üretimi de yapmaktadır. Monster çağrı merkezi 0850 255 11 11 numarası ile ürünler hakkında bilgi edinebilir veya şikayet ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Monster dizüstü bilgisayar modelleri yüksek performans ve kaliteli çözünürlüğü ile özellikle gamerlar tarafından tercih ediliyor. Güçlü işletim sistemi ve grafikleri de markanın ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Aşağıda Monster çağrı merkezi ve diğer iletişim kanallarını kullanarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Monster Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 255 11 11
Geri Arama Hayır
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriMonster Çağrı Merkezi 7/24 ulaşılabilir. 
En İyi Arama Saati08:15 – 10:45
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Monster İletişim

Monster Müşteri Hizmetleri Numarası0850 255 11 11
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@monsternotebook.com.tr
İletişim FormuMonster çağrı merkezi ile yazılı iletişime geçmek için tıklayın.
Teknik Destekdestek@monsternotebook.com.tr
Yardım SayfasıMonster ürün garantisi, sipariş, teknik destek vb. konular için tıklayın.
Dijital MağazaMonster Dijital Mağaza’ya ulaşmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiSahrayıcedit Mah. Halk Sok. No:48 34734 Kadıköy – İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 ( 216 ) 449 49 30
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Monster Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Monster, Türkiye’nin en çok tercih edilen dizüstü bilgisayar markaları arasında bulunuyor. Markanın ön plana çıkmasını sağlayan diğer bir sebep ise, notebooklarda kullanılamayan oyun, uygulama vb. durumlarda sorunsuz para iadesi yapması. Siz de Monster marka bir laptop modeline sahipseniz Monster çağrı merkezi ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Monster ile ilgili en çok merak edilen soruları aşağıda inceleyebilir ve öğrenmek istediğiniz her şeyi yorumlarda belirtebilirsiniz!

Monster Sahibi Kim?

Monster’in sahibi ve kurucusu İlhan Yılmaz’dır. Günümüzde de Genel Müdür olarak markasının başındadır. Türkiye merkezli bilgisayar üreticileri arasında markanın oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Monster hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Monster Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?

Monster markasını ön plana çıkaran ürün, oyuncu bilgisayarlarıdır. Bunun yanı sıra şu alanlarda da üretim yapıyorlar:

  • Laptop
  • Oyuncu Ekipmanları
  • İş İstasyonları
  • İş Bilgisayarı
  • Oyuncu Monitörü

Monster Laptop Fiyatları Ne Kadar?

Monster laptop fiyatları 6000 TL – 45.000 TL arasında değişiyor. Özellik ve kullanım alanları arttıkça fiyat da aynı oranda yükseliyor. Monster’in ürün seçeneklerine göz atmak için tıklayın.

Monster Mağazaları Nerede Var?

Monster mağazaları İstanbul, İzmir, Ankara, Berlin, KKTC Lefkoşa ve Dubai’de bulunuyor. Öte yandan bilişim ve teknoloji mağazalarının birçoğu da Monster markaları ürünleri satıyor. Monster mağazalarını görmek için tıklayın.

Monster Oyun Bilgisayarları Ne Kadar?

Monster oyun bilgisayarı fiyatları 7000 TL – 89.000 TL arasında farklılık gösteriyor. İşletim sistemi, çözünürlük, inç vb. kriterler ise ürün fiyatını doğrudan arttırabiliyor.

Monster Markasının Öne Çıkan Özellikleri Nedir?

Monster markası son yıllarda en çok tercih edilen laptop markalarından biridir. Markanın ön plana çıkmasını sağlayan bazı özellikler ise şöyle:

  • 15 gün içinde sorunsuz iade
  • 30 gün içinde sorunsuz değişim
  • Bazı laptop modellerinde ömür boyu ücretsiz bakım
  • Kullanıcının isteğine göre esnek üretim
  • Özelleştirilebilir notebook eklentileri

Monster Ücretsiz Bakım Nedir?

Monster markalı laptoplarınızı 6 ayda bir şirketin genel müdürlük adresine karşı ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz. Bu işlemde laptop modelinin toza karşı temizlenmesi ve termal macunun değiştirilmesi yer alıyor. 

Monster Müşteri Hizmetleri Nasıl Hizmet Verir?

Monster çağrı merkezi 7/24 hizmet veriyor. Kullanıcılar genel olarak şirketin müşteri ilişkileri politikasından memnun. 

Monster Garanti Süresi Kaç Yıl?

Monster markalı laptopların garanti süresi 2 yıldır. Aynı zamanda oyuncu ekipmanları ve diğer kategoriler içinde iki yıl garanti süresi veriliyor. Garanti, fatura kesim tarihinden itibaren başlıyor.

Monster Teknik Servis Kaç Günde İşlem Yapıyor?

Monster teknik servise gönderdiğiniz ürünler genellikle 1 – 7 gün içinde yapılıyor. Teknik servis laptop veya herhangi bir ekipmanı tamir ettikten sonra adresinize kargo ile gönderiyor. Aynı zamanda teknik servisin yaptığı her işlem online olarak sistemde yer alıyor. Teknik servisle ilgili detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Monster Teknik Servis Ücreti Ne Kadar?

Garanti kapsamında olan ürünler için Monster herhangi bir ücret talep etmiyor. Ancak garanti kapsamında olmayan veya garantisi biten laptoplar için yapılan işleme göre teknik servis ücreti belirleniyor. Genellikle kullanıcılar 70 – 800 TL arasında değişen ücretlerle bilgisayarını yaptırabiliyor.