Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İngiltere merkezli olarak kurulan şirkettir. Annelere ve 0-10 yaş arasındaki bebek-çocuklara hitap eden ürünler tasarlar. Kuruluş tarihi 1961 yılına dayanmaktadır. Sir James Goldsmith ve Selim Zilkha ortaklığıyla kurulmuştur. İlk yıllarında mağazalarda bekleyen müşterilerine özel olarak; çocuk odası mobilyası, hamile kadınlar için gerekli malların satışı ve pusetle resmi satışlara başladı. Yıllar ilerledikçe konseptini geliştirdi ve çocuklar için giyimle beraber oyuncak üretmeye başladı.

1996 tarihinde Boots UK bünyesi Mothercare çatısı altında çalmaya başladı. Türkiye’de toplamda 6 satış merkeziyle beraber faaliyetlerini sürdürüyor olmasıyla birlikte dünya çapında 1200’ü aşkın mağazayla hizmet vermektedir. Şirket tüm dünyada; bebek ve çocuklar için tüm ihtiyaçlara yönelik olarak ürünleri satışa sunmaktadır.

Aşağıdaki verdiğimiz müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini kullanarak her konuda destek alabilir; şikayet ve istek bildirimlerinizi bildirebilirsiniz.

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 84 94

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
online@mothercare.com.tr

Arama Terimleri: mothercare çağrı merkezi numarası, mothercare iletişim bilgileri, mothercare müşteri hizmetleri, mothercare müşteri hizmetleri numarası, mothercare telefon numarası, mothercare irtibat tel, mothercare şikayet, mothercare şikayet var, mothercare mail adresi, mothercare destek hattı, mothercare iletişim numarası, mothercare iletişim hattı

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*