Ana sayfa Devlet Kurumları Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Türkiye’nin en güzide turizm beldeleri olan Bodrum, Marmaris, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz beldeleri Muğla il sınırları içerisinde kalmakta ve belediyecilik hizmetleri planlanırken bu beldeler de plana dahil edilir. Sahile kıyısı olan beldelere sahip olan belediyelerde iş biraz daha zor olur; çünkü turistler tarafından ziyaret edilen çok fazla yer olduğundan buraların temizliği, tertibi ülkemizin olumlu imajı açısından önemlidir.

Belediyenin internet sitesinden belediyenin düzenlediği, organize ettiği sanatsal faaliyetlere ulaşabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın programları, belediyenin şoförler ve personelleri için yaptığı seminerler, engelli insanlar için yapılan projeler, öğretmenler günü için yapılan güne özel faaliyetler gibi organize edilen faaliyetleri internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Turizmin geliştiği yerlerde genel hizmeti yürüten personelin davranış, yabancı dil, beden dili gibi eğitimleri alması önemlidir; bunun bilincinde olan belediye şoförler, temizlik personeline bu eğitimleri belirli bir plan dahilinde vermektedir. Yapılmasını istediğiniz faaliyetler için internetten veya çağrı merkezinden öneri verebilirsiniz; veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

İnternet sitesinde belediyenin dönemsel olarak çıkardığı gazete, dergi ve bültenlere ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden, şu ana kadar belediye için yapılan faaliyetler ve gelecek yıllar için söz verilen, programa alınan faaliyetleri görebilirsiniz. Belediye sınırları içinde tamamlanan, devam eden ve başlayacak proje bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 48 01

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@mugla.bel.tr

Muğla Büyükşehir Belediyesi İletişim Adresi
Muğla Büyükşehir Belediyesi Müştakbey Mahallesi. Belediye Sokak. 48000 Muğla

Arama Terimleri: muğla büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, muğla büyükşehir belediyesi iletişim, muğla büyükşehir belediyesi iletişim numarası, muğla büyükşehir belediyesi telefon numarası, muğla büyükşehir belediyesi şikayet hattı, muğla büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, muğla büyükşehir belediyesi destek hattı

1 YORUM

  1. Merhaba ortaca yeşilyurt kara sinek ve sivri sinek küçük sinekler çok var dışarıda yani kapı önünde oturamıyoruz tavuklara gidip geliyorum benden önce eve sinekler giriyor geceleri uyku yok vız vız kulağımın dibinden ayrılmıyorlar ısırınca alerji oluyor detan haftanın bir günü pazar olunca alıyorum dolmuş sıkıntısı var akşam 15 tane sivri sinek vurdum ilçlama yok burası her şeyden mahrum bir yer acil çözüm istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here