Ana sayfa Özel Kurumlar Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri

Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri

5

Mutlu Akü, Türkiye’de akü üretimi ve akü satışı alanlarında ilk sırada yer alıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen akü markası olması sebebiyle de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aynı zamanda binek otomobil ve hafif ticari araç akülerine ek olarak tarım, deniz vb. taşıtları için de akü üretimi yapıyor. Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası 0850 80 80 258 ile aracınıza en uygun aküyü sorabilir ya da mevcut akünüz ile ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda Mutlu Akü iletişim numarası ile bayilik talebi başvuruları da yapılabiliyor.

Mutlu Akü, binek ve hafif ticari araç; ağır ve süper ağır hizmet araçları; motosiklet aküleri; hobi ve alternatif akım aküleri ve endüstriyel akü alanlarında üretim ve satış yapmaktadır. Bununla birlikte yeni nesil akü modelleriyle de kullanıcılarına uygun farklı avantajlar sunmayı da başarıyor. Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası ve alternatif iletişim kanallarına göz atmak için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 80 80 258
Geri Arama  Evet
Gerçek Kişi Evet
Çalışma Saatleri Pazartesi – Pazar 09:00 – 17:00 
En İyi Arama Saati 09:15 – 10:00
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Mutlu Akü İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 80 80 258
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi mailbox@mutlu.com.tr
İletişim Formu Form için tıklayın.
Ürün Çeşitleri İncelemek için tıklayın.
Yardım Sayfası Mutlu Akü yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks 0 (0216) 630 4231
Genel Müdürlük Adresi Tepeören Mahallesi, Eski Ankara Yolu Cad. No:210 34959 Tuzla – İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası +90 (216) 581 62 00 
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Mutlu Akü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu Akü hakkında öğrenmek istediğiniz konular var mı? Sizin için Mutlu Akü ile ilgili en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Mutlu Akü ile görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mutlu Akü hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz, sorularınızı en kısa sürede yanıtlayacağız!

Mutlu Akü Kimin?

Mutlu Akü, 1945 yılında kurulmuş ve 1955 yılında akümülatör üretimiyle güçllenmiştir. 2013 yılında ise Mutlu Akü Hollanda menşeili Metair Investment’a satılmıştır. Günümüzde Mutlu Akü’nün tüm hissesi Metait Investment şirketine aittir.

Mutlu Akü Fiyatları Ne Kadar?

Mutlu Akü fiyatları, araç, amper, üretim, malzeme vb. özelliklere göre farklılık gösteriyor. 2021 Mutlu Akü fiyatları minimum 500 TL seviyesindeyken marin jel akü modelleri ile fiyatlar 3000 TL’ye kadar yükseliyor. 

Mutlu Akü fiyat listesini incelemek için tıklayın.

Mutlu Akü 60 Amper Akü Fiyatı Ne Kadar?

Otomobil ve hafif ticari araçlar için üretilen Mutlu, 60 Amper Akü, uzun marş süresi, dayanıklı kullanımı ve yüksek performansıyla tercih ediliyor. Mutlu Akü 60 amper fiyatlar ise 500 – 700 TL aralığında değişiyor.

Mutlu Akü Tarihi Nerede Yazıyor?

Mutlu veya diğer markalardan akü alırken mutlaka üretim tarihine bakmalısınız. Mutlu Akü’nün akü tarihleri eksi kutup üzerine işleniyor. Aynı zamanda garanti belgesinde de üretim tarihi ve sorgulama numarası bulunuyor.

Mutlu Akü Tarihi Nasıl Anlaşılır?

Mutlu Akü tarihi, eksi kutup veya garanti belgesinde doğrudan anlaşılamayabilir. Bunun için özel bir okuma türü mevcuttur. Örneğin, 410825 yazılı bir tarih şu şekilde okunur:

 • 4: Üretim Bant Numarası
 • 1: 2021 (üretim yılı)
 • 08: Üretim Ayı 
 • 25: Üretildiği gün

Mutlu Akü Garanti Süresi Ne Kadar?

Mutlu Akü, garanti süresi 2 yıldır. Bu süre akünün satın alındığı ilk günden itibaren işlemeye başlar. İki yıl içinde olası arıza ve sorunlar garanti üzerinden karşılanabilir.

Mutlu Akü En Yakın Bayi Nerede?

Mutlu Akü, Türkiye genelinde yüzlerce bayi sayısına sahiptir. Dolayısıyla birçok il ve ilçede Mutlu Akü’nün bayisi bulunur. Size en yakın Mutlu Akü bayisini bulmak için Mutlu Akü’nün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın.

Mutlu Akü Yol Yardıma Nasıl Ulaşabilirim?

Mutlu Akü, akü bitimi veya olası elektrik arızalarına karşı yol yardım hizmetini sunmaktadır. Sınır kapıları dahil olmak üzere geniş bir hizmet ağına sahip olan yol yardım, tüm marka ve araç modelleri için kullanılabiliyor. Mutlu Akü Yol Yardım hizmetinden yararlanmak için 0850 80 80 258 numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mutlu Akü Nerede Üretiliyor?

Mutlu Akü ürünlerinin tamamı Türkiye’de üretiliyor. Fabrika ise İstanbul/Tuzla’da yer alıyor. Akü geri dönüşümü ise Gediz-Kütahya’daki tesislerde yapılıyor.

Mutlu Akü Nasıl Şarj Edilir?

Mutlu Akü’yü şarj etmek için öncelikle aküyü şarj cihazına bağlamanız gerekiyor. Ardından negatif başlığı negatife, pozitif başlığı da pozitife bağlamalısınız. Voltaj değerini seçtiğinizde şarj işlemi başlayacaktır.

 

 

 

5 YORUMLAR

 1. Mutlu aku aldim iki ay olmadi daha garanti kapsaminda. Lutfen akunuzu alin ise yaramiyor. Elektirkci usta diyorki hergun calistir arabayi. Yahu usta belki ben iki gun binmicem şarji bitiyor basmiyor araba calismiyor yaziklar olsun ya alun kardesim aku olmayan kutunuzu ya aku degil sanki bu

 2. MUTLU AKÜ GARANTİSİ BİTMESİNE 1 YIL VAR.ARIZA VERDİ BAKILIYOR.İLK TESPİTTE DEŞARJ OLMUŞ KULLANICI HATASI ŞARJ EDİCEĞİZ 40 TL .BİR HAFTA SONRA GELİN TEST SONUCUNA GÖRE BİLGİ VERİCEĞİZ DEDİLER.GARANTİSİ OLAN BİR ÜRÜNÜN DEŞARJ OLMASI.ŞARJ OLMASI İÇİN 40 TL ALINMASI DOĞRUMU. KULLANICI HATASI NE DEMEK.BEN AKÜYE DIŞARDAN MÜDAHALE TEMEDİM.YER ÇATALOĞLU TİCARET YILDIRIM BAYRAMPAŞA

 3. Akuyu aldi bir bucuk yil oldu .2 yil garantili aku desarj olmus sarj etti 70tl tamam dedi 2 gun sonra yine ayni oldu aku saglam diyo gezmedigim elektrikci kalmadi sorun akude diyo bu nasil is sikayetciyim

 4. 12 10 2020 tarihinde 12V 42 Ah mutlu akü aracıma taktirdim. Akü bitmesi sorunu ile Ankara Yenimahalle de bulunan Mustafa saatçi bayiinize 23 Kasım 2020 tarihinde başvurdum.Akuyu testte alacaklarını bildirerek bana geçici akü verdiler.26 Kasim 2020 tarihinde yeniden gittiğimde akünün suyunun yaridan fazlasının bittiği bu durumun araçta elektrik kaçağından veya şarj dinamosu un fazla fazla voltaj ürettiği den kaynaklanabileceği söylenerek garanti kapsamina girmediği bildirildi.
  1. Araçta elektrik kaçağı olmadığı akünün ilk kontrolü yapıldığında teknisyenlerinizce görüldü ve banada beyan edildi,
  2. Aracımda elektrik kaçağı olsa idi yedek takılan akü yu bir haftadır kullanmama rağmen bir sorun yaşamadim.
  3. Şarj dinamosu un verdiği voltaj değeri ilk kontroller sırasında teknisyenlerinizce doğrulandı ve 14,4 V değerinin üzerine çıkmadığı görüldü.
  4. Garanti kapsamında olan akü ile yaşadığım deşarj olma sorununu geçici olarak takılan akü ile (araçta hiç bir iyilestirme yapılmadığı halde) yaşamamaktayim.
  5. Mevcut durumun akü imalat hatası olduğunu ve garanti kapsamında değiştirilmesi gerektiğini değerlendirmekteyim.
  6. Sürecin olumsuz olmasi durumunda garanti belgenizde de belirtildiği üzere
  Sanayi Bakanlığı Tüketici ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğüne başvuracağımi bildirir en kısa zamanda tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Saygilar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here