Ana sayfa Alışveriş Neşe Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neşe Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neşe Çay, 1988 senesinde Evim Çay ismi ile Çayeli ilçesinde günlük olarak 5 ton kadar yaş çay işleyen, küçük atölyeyle çay üretmeye başlamıştır. Arz talep dengesiyle ve gelişiyor olan ekonomik koşullar göz önünde bulundurulup, günlük 20 ton üretim yapan fabrika kurup, çay üretimine orada devam edilmiştir. Gün geçtikçe artan üretim ihtiyacı ile 40 ton yaş çay üreten fabrika ile çay üretimine devam edilmiştir.

Neşe Çay Üretimi

Üretim ve kalitenin her geçen gün daha fazla geliştirme adına, çaylar mühendis kontrolü ile yapılmakta olup, tüketici bireylerin demliğine gidecek aşamaya gelmesine kadar her çeşit hijyenik koşullar göz önünde bulundurulmuştur.

Neşe Çay Firması

Neşe çay firması aynı şekilde kararlılıkla ve azim geliştirmeyi sürdürmektedir. Firma bünyesi içerisinde deneyim sahibi, çalışanlar ve idari personel bulunmaktadır. Yurt içerisinde belli kısımlarda bayilik kurmuş olan firma, kurumsal yapısını tamamlayarak her çeşit damak tadına uygun çayı en modern biçimde üretmekte. Firma kalite kontrolünü kendi laboratuvarı içerisinde kendi mühendisleri ile yapılmaktadır. Bu şekilde Neşe Çay firması devamlılığını sürdürmektedir.

Neşe Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0(464)532 81 02

Neşe Çay Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0(464)532 81 03

Neşe Çay Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
satis@nesecay.com.tr

Arama Terimleri: neşe çay çağrı merkezi numarası, neşe çay müşteri hizmetleri, neşe çay iletişim bilgileri, neşe çay şikayet hattı, neşe çay e-mail adresi, neşe çay destek hattı, neşe çay telefon numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here