Ana sayfa İnternet Siteleri Netflix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Netflix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
Netflix musteri hizmetleri
netflix numarasi

Netflix Türkiye iletişim kanallarını kullanarak abonelik, ödeme veya hizmetlere yönelik yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmanız mümkündür. Dünya genelinde hizmet veren kurumsal bir firma olması nedeniyle Türkçe iletişim alabilmek için çağrı merkezini belirli saatlerde aramanız gerekecektir. Bunun yanı sıra online/canlı destek hatlarını kullanarak çok daha kısa sürede sorunların çözümü için işlem yapabilirsiniz. Netflix Türkiye iletişim adreslerini bunun dışında günün her saatinde kullanmanız mümkündür. Netflix müşteri hizmetleri ile Türkçe olarak görüşmek için: Cuma, 11.00 – 23.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bu saatler dışında 7/24 İngilizce müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür.

Netflix Müşteri Destek Merkezi

Netflix Türkiye tarafından sağlanan ürün ve hizmetlere ilişkin yapacağınız her bir işlem içim doğrudan müşteri iletişim merkezini kullanarak kısa sürede işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Online ya da direkt iletişim yöntemlerini kullanarak en kısa sürede şikayet, talep veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Öte yandan canlı destek hattı ile online ya da çağrı merkezi hizmetleri işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. IOS veya Android mobil uygulamaları kullanarak ücretsiz olarak iletişim numaralarını aramanız da mümkündür.

Netflix Online Müşteri İletişim Formu

İletişim formlarını kullanarak taleplerinizi kısa süre içinde firmaya ileterek hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Dizi veya film istediğinde bulunmak için doğrudan bu iletişim formunu kullanarak işlem yapılabilir. Bunun dışında online iletişim kanallarının tamamı ile her konuda firmadan kurumsal destek alabilirsiniz. Uluslararası hizmet ağları sayesinde firmanın online iletişim kanalları çok daha gelişmiş durumdadır.

Netflix Türkiye E – Posta Adresi

info@netflix.com e – posta adresi ile yazışmalarınızı başlatarak resmi olarak tüm iletişim kanallarının neler olduğunu öğrenebilir ve yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı e – posta kanallarını da kullanarak hızlı erişim servislerini kullanmanız mümkündür. Bu e – posta adresinin yanı sıra kullanabileceğiniz diğer iletişim e – posta adresleri:

Netflix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Netflix Türkiye iletişim merkezi ile görüşme sağlamak için haftanın belirli günü ve saatleri arasında çağrı merkezi telefon numarasını aramanız gerekecektir. Bunun dışında firmanın sadece online iletişim kanalları ile görüşme sağlayarak işlem yapabilirsiniz. Belirlenen günler ve saatler dışında 7/24 çağrı merkezine ulaşabilir ancak İngilizce olarak hizmet alabilirsiniz.

  • Netflix Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 390 74 44

Netflix Şikayet Hattı

Netflix Türkiye iletişim adreslerinin tamamını kullanarak en kısa sürede şikayetlerinizi veya taleplerinizi firma ile paylaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra mobil uygulamalar veya web arayüzü ile firma ile görüşme sağlamanız da mümkündür. İsterseniz ‘’Canlı Sohbet Başlat’’ seçeneği ile canlı destek alabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm şikayetlerinizi yine çağrı merkezi üzerinden iletmeniz de mümkündür.

Netflix Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Netflix Türkiye sosyal medya hesapları üzerinden güncel kapmaya ve duyuruları takip edebilir aynı zamanda taleplerinizi veya şikayetlerinizi de ileterek aktif olarak hizmet alabilirsiniz. Etkin olarak müşteri desteğini sosyal medya üzerinden en iyi sağlayan firmalar arasında yer alan Netflix müşteri memnuniyeti için farklı iletişim kanallarını kullanıma sokarak en kısa sürede yanıt verir. Abonelik veya içerik hizmetlerine ilişkin her konuda yaşadığınız sorunların çözümü için doğrudan Netflix sosyal medya hesaplarını kullanmanız mümkündür. Popüler tüm sosyal medya ağları üzerinden Netflix Türkiye hizmet sunar. Netflix Türkiye sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here