Ana sayfa Alışveriş Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Nike müşteri potansiyeli fazla olan birçok alışveriş merkezleri’nin çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Nike çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Nike çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Nike ürün iade veya değiştirme işlemleri, Nike yeni çıkan ürün hakkında bilgi alma işlemleri, Nike hakkında Şikayet veya öneri gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Nike çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en iyi seçenektir.

Nike Çalışma saatleri: 09:00-18:00 | Nike Çalışma günleri: Pazartesi-Cuma

Nike Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
+90 212 365 04 90

Telefon ile aramak istemiyorsanız İnternet üzerinden de Nike çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Nike Türkiye İletişim Formu

Arama Terimleri: nike iletişim bilgileri, nike telefon no, nike irtibat tel, nike canlı destek, nike müşteri temsilcisi, nike şikayet hattı