Ana sayfa Devlet Kurumları OGS (​​​​​​Otomatik Geçiş Sistemi) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OGS (​​​​​​Otomatik Geçiş Sistemi) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

OGS “Otomatik Geçiş Sistemi” araçların içerisine yerleştirilen belli cihazlar sayesinde köprülerden ya da otoban çıkışlarından geçerken duraklamadan devam etmeye olanak sağlamaktadır. Sistem Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak işlemekte ve halen de geçerliliğini sürdürmektedir. OGS kullanmak isteyen kişiler Türkiye’deki pek çok banka aracılığı ile başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Bankaların sunmuş olduğu cihaz garanti süreleri de yine farklılık gösteren etkenler arasında yerini korumaktadır. Bazı bankalar cihaz için 3 sene garanti sunarken bazıları da 5 sene gibi bir süre verebilmektedir. Bu sürenin sonunda ise yeni bir cihaz satın alınması gerekmektedir.
Sistemin Özellikleri

OGS “Otomatik Geçiş Sistemi” kapsamında cihaza kredi yüklenmesi gerekmektedir. Yeterli kredi yok ise otomatik ödeme talimatı ile kredi kartlarından ya da hesaplardan ödeme gerçekleştirilebilmektedir. HGS ve OGS birbirine çok karıştırılan kavramlar arasında yer almaktadır.

OGS’nin en büyük faydası ise herhangi bir noktada duraklanmasına gerek olmaksızın geçişin sağlanabilmesidir. Sistem cihaz üzerinden gerekli tanımayı sağlamakta ve araçlar ücretlerini bu tanıma sırasında ödemiş sayılmaktadır.

OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 850 460 60 60 

Arama Terimleri: ogs iletişim bilgileri, ogs destek hattı, ogs çağrı merkezi, ogs telefon no, ogs şikayet hattı, ogs iletişim, ogs müşteri temsilcisi, ogs iletişim numarası, ogs irtibat telefon, ogs canlı destek